CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Milyarder Winklevoss’lar 500 Bin Dolarlık Bitcoin Tahminlerinde Israrcı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Gemini kripto borsasının kurucu ortakları Cameron ve Tyler Winklevoss, 7 Aralık 2020’de Singapur FinTech Festivali’nin ilk gününde sahneye çıktı. İkizler, 60.000’den fazla katılımcıya Bitcoin ‘in piyasa değerinin altını bitireceğini söyledi.

Winklevoss, 500.000 dolarlık Bitcoin tahminini tekrarladı

Direnci 19.500 dolarda kıramadıktan sonra, Bitcoin şimdi 18 bin doların altına çekildi. Son birkaç gün içinde kripto piyasalarında gözle görülür bir durgunluk olsa da, Winklevoss ikizleri hala 500.000 dolarlık Bitcoin’in ufukta olduğuna inanıyor.

Kripto milyarderler, Pazartesi günü FinTech Festivali sırasında da bu tahminlerini tekrarladı. 500.000 dolar biraz abartılı gibi görünse de öncü kripto paranın piyasa değerinin gelecekte bir noktada altının 9 trilyon dolarlık piyasa değerini geçip 40 kat artacağını savundular.

Cameron Winklevoss, şu anda devam eden sonsuz para basımının, enflasyonla ilgili artan endişelerle birleştiğinde, Bitcoin ve altın gibi sabit varlıklara olan talebi artırdığını açıkladı. Ayrıca, kripto para biriminin kolayca transfer edilebilmesi nedeniyle Bitcoin’in altından daha üstün bir varlık olduğunu ve aynı zamanda üretildiği hızı belirleyen hükümetlere veya diğer merkezi otoritelere karşı bağışık nitelikte olduğunu belirtti.

Ağustos ayında, “Bitcoin’in 500.000 dolar olma durumu” başlıklı bir blog yazısı kaleme aldılar. Burada, Bitcoin’in enflasyona karşı nihai uzun vadeli koruma olduğunu; çünkü altın, petrol ve ABD doları ile ilgili temel sorunlar olduğunu belirttiler.

Winklevoss ikizleri, kripto düzenlemelerinde daha fazla netlik istiyorlar

Gemini kurucu ortakları ayrıca, kripto endüstrisinin şu ana kadar çoğu ülkede düzenleyici açısından gri bir bölgede kaldığını belirtti. Onlara göre bu, bu tür yetki alanlarında kripto merkezli işletmelerin büyümesinin önünde büyük bir engel oldu.

İkili, yasa koyanları kripto para birimleriyle çalışan firmaların yaşadığı engelleri ortadan kaldırmak için düzenleyici sanal alanlardan yararlanmaya çalışırken, aynı zamanda acımasız yasaların yeniliği bastırabileceği konusunda uyardı.

Cameron Winklevoss şunları söyledi: “Apple Silikon Vadisi’nde bir garajda başladı, sanırım Facebook bir yurt odasında başladı […] Ek yükün pek çok insanın bu alanda yenilik yapamayacağı kadar büyük olmamasına dikkat etmelisiniz.”

Özellikle ABD’de uyumlu bir kripto borsası işletmek kolay bir iş değildir. Görevdeki Başkan Trump, bitcoin’e karşı derin bir tiksinti duyuyor ve ayrıca ABD milletvekilleri çoğu token’ı kayıtsız menkul kıymetler olarak görüyor. Gemini, ABD’de faaliyet gösterebilmek için birçok döngüden atlayan birkaç kripto şirketinden biridir. Borsa, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan bir BitLicense satın alan birkaç kripto şirketi arasındadır. Gemini ayrıca FinCEN’de bir para hizmetleri firması olarak kayıtlıdır.

İkiz milyarderler, dünya çapındaki milyonlarca bankasız insanın bankaya varlık yatırma ihtiyacını öne sürerek borsalarını yükselen ekonomilere genişletmeyi planladıklarını açıkladılar.

Bitcoin “yeni başlıyor”

Bazı gözlemciler, kripto paranın eski bankacılık sistemlerinin yerini alacağına inanırken, Winklevoss ikizleri, bankalar ve yeni ortaya çıkan kripto sektörü arasında bir köprü kurmanın daha önemli olduğu konusunda ısrar ediyor.

Ayrıca, “internetin kendisinden bu yana en büyük para ve teknolojik devrim” olduğu için, genel olarak Bitcoin ve kripto para konusunda kendini eğitme ihtiyacını vurguladılar.

Winklevoss ikizleri, Bitcoin’in parayı, interneti ve temelde insanların günlük yaşamlarını dönüştürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Ayrıca, BTC için “daha yeni başlıyor” dediler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

Milyarder Winklevoss’lar 500 Bin Dolarlık Bitcoin Tahminlerinde Israrcı! 6

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Bitcoin teknik analizi: Düşüşe rağmen Golden Cross iyice netleşti! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin fiyatı bu seviyeyi kırarsa yeni bir ralliye başlayabilir

Coin Ajans

Coinbase Bitcoin İşlem Ücretlerini Yarıya İndirecek Özelliği Devreye Aldı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası