CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Milyarder Yatırımcı: Bitcoin Yakında Bu Seviyeleri Görmezse Piyasadan Çıkarım!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, salgın kaynaklı kripto piyasası çöküşünün ardından Bitcoin’in (BTC) geri tepeceği ve yeni zirveler kaydedeceği konusunda iyimser.

Milyarder yatırımcı: 2020 Bitcoin’in
yılı! BTC fiyatını katlayacak

CNBC’nin Closing Bell’indeki yeni bir röportajda milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Bitcoin‘de neden yükseldiğini açıklıyor ve 2020’nin önde gelen kripto para biriminin yılı olduğuna dair önceki tahminini tekrarlıyor. Ünlü yatırımcı açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha önce hiç görmediğim yatırımcıları piyasada görüyorum, fon yatırımcılarını, varlıklı yatırımcıların ilk kez Bitcoin’e girdiklerini görüyorum.

Milyarder Yatırımcı: Bitcoin Yakında Bu Seviyeleri Görmezse Piyasadan Çıkarım! 3

Merkez bankasının ekonomiyi destekleme çabalarının ortasında Mike Novogratz, Bloomberg’e Bitcoin varlıklarını artırdığını söyledi. Milyarder yatırımcı BTC’nin fiyatının altı ay içinde iki katına çıkmasını bekliyor, ancak tahmini tutmazsa ünlü isim, kripto pazarından çıkacağını da vurguluyor.

Yıl sonuna kadar her şey olmazsa sanırım piyasadan çıkabilirim. Çünkü şimdi yükselmezse, bilirsiniz, ne zaman olacağından emin değilim… Altı ay içinde iki katına çıkmalıydık, gerçekten yapmalıydık. Bu belki de yıl sonunda…

Mike Novogratz, hükümetlerin “paranın ağaçlarda yetişmediği” yönündeki eski atasözünü unuttuğunu belirterek bu gelişmenin uzun vadede BTC’nin fiyatını artıracağına inandığını söyledi. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1,5 oranında düşüşle 6.850 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 125,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin ve Ethereum balina hareketliliğinin bir manası var mı?

Coin Ajans

Türkiye Dev Bitcoin Borsasından Bilgi Talep Etti! İşte Nedeni…

Popüler SFOX Endeksi Şubat İçin Yayınlandı: Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’ten Neler Bekleniyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası