CoinAjans.com
NEO Haberleri

Neo iki günde fiyatlarını yüzde 37 arttırdı

NEO haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bugün kripto para piyasalarında en yüksek fiyat artışını Neo yaşıyor. Son iki günde Neo fiyatlarını yüzde 37 arttırdı. Fiyat artışlarının devamı gelebilir.


Neo fiyatlarını yüzde 37 arttırdı

Çin Devletinin blockchain açılımı Çin merkezli kripto paralar ve blockchain şirketlerini doğrudan yada dolaylı biçimde olumlu yönde etkiliyor. Çin devlet başkanı ve ayrıca Çin Komünist Parti lideri Xi Jinping’in blockchain endüstrisine yönelik açıklamalarının ardından Nasdaq’da listelenen Çin merkezli Xunlei blockchain şirketinin hisse senetleri yüzde 107 değer kazandı.

Lütfen Bkz: Bitcoin’i unutun! Xunlei blockchain şirketi yüzde 107 değerlendi

Çin merkezli kripto para, Çin’in Ethereum’u olarak da adlandırılıyor, Neo coin son iki günde yaklaşık yüzde 38 değer kazandı. Yazının kaleme alındığı saatte Neo coin, 9,75 dolardan işlem görüyor. Neo üst üste yaşadığı fiyat artışları sayesinde top 20’ye girdi. Neo, toplam piyasa değeri açısından Chainlink, Huobi Token ve IOTA’nın hemen ardından 18’inci sırada. Aşağıdaki grafikte Neo fiyatlarında 24 Eylül sonrası değişimi görüyoruz.

Neo iki günde fiyatlarını yüzde 37 arttırdı 3

Neo kripto para çılgınlığı döneminde 190 doları aşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı. 2018 yılının sonlarına doğru 5 dolar bandına kadar geriledi. 25 Haziran 2019’da ise 20 doların üstüne çıkarak 2019 yılının rekorunu kırdı. Yazının kaleme alındığı saatte ise NEO 10 dolarlık direnç seviyesini kırmak için mücadelesini sürdürüyor.

Aşağıdaki grafikte günlük Neo fiyatlarından elde edilen teknik göstergeleri görüyoruz. Neo, Bollinger Bant’larının dışına çıktığı gözleniyor. BB alanı 14 Ekim’de sıkıştıktan 10 gün sonra genişlemeye başladı. MACD verilerinde ise pozitif eğilim devam ediyor. RSI değerleri ise aşırı alım bölgesine girdi. Neo, 13 Eylül’de RSI bölgesini ihlal ettikten 5 gün sonra trend değişimi yaşanmış ve fiyatlar 10 dolar bandından 7 dolar seviyesi geriledi. Neo fiyatlarının benzer rotayı izleyip izlemeyeceğini zamanla göreceğiz.

Neo iki günde fiyatlarını yüzde 37 arttırdı 4

Kaynak

İlgili Haberler

Dikkat! NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı

Coin Ajans

Neo ve Zürih Üniversitesi ortaklığı fiyatlara nasıl yansıyacak? TAKİP ET

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası