CoinAjans.com
NEO Haberleri

Neo ve Zürih Üniversitesi ortaklığı fiyatlara nasıl yansıyacak?

NEO haberleri coinajans.com
koinmedya_googlenews

Neo ve Avrupa’nın saygın ve köklü üniversitesi Zürih uzun vadeli bir ortaklık geliştirildi. Fiyatlar Neo ve Zürih Üniversitesi ortaklığına nasıl tepki gösterecek?


Neo ve Zürih Üniversitesi yakınlaşması

CoinMarketCap’te yazının kaleme alındığı saatte 22’inci sırada işlem gören Neo, 7.96 dolardan alıcı buluyor. Neo’nun sahip olduğu blockchain ağı, Çin Sanayi Bakanlığınca hesaplanan “Küresel Public Blockchain Değerlendirme Endeksi” verilerine göre küresel anlamda en başarılı 9’uncu blockchain ağına sahip.

Neo, başarısını Avrupa’nın en saygın üniversitelerinden İsviçre’nin Zürih Üniversitesi ile gerçekleştirdiği ortaklık ile taçlandırmak istiyor. Neo blockchain eğitimini ve araştırmalarını desteklemek ve blockhain teknolojisinin Avrupa’daki kullanımını yaygınlaştırma adına Zürih Üniversitesinde blockchain temalı bir derse destek oluyor.

koinmedya_bybit

Zürih Üniversitesi Blockchain Merkezi tarafınca sunulacak olan dersin adı “Blockchain’e Derin Dalış (Deep Dive into Blockchain)”. Ders disiplinler arası bir içerik sunuyor. Derste Ekonomi, Bilgisayar Teknolojileri ve Hukuk alanlarında blockchain teknolojisinin potansiyeli inceleniyor. Dileyen okuyucularımız haberin kaynak linkinden dersin ayrıntılarına ulaşabilir.

Lütfen Bkz: Ezber bozan veriler: Bitcoin’i dipten alan bireyseller mi kurumsallar mı?

Yukarıdaki gelişmelere Neo fiyatları nasıl tepki gösteriyor?

Kripto para analisti Azeez Mustapha’nın Neo analizini aşağıda görüyoruz.

Neo ve ZürihNeo, 12 Mart’taki krizin ardından kayıplarını telafi etmeye başladı. Son haftalarda yaşanan fiyat artışları sayesinde 9 günlük hareketli ortalama (9 MA), 21 günlük hareketli ortalamanın (21 MA) üstüne çıktı. 8 dolardan işlem gören NEO için kritik değer aşağıda görünüyor:

Direnç seviyeleri: $9.2: $9.4; ve $9.6

Destek seviyeleri: $6.7; $6.5 ve $6.3

Yükselen bir trend sergileyen NEO fiyatları yükselen koridor formasyonunda hareket ediyor. Ancak RSI değerleri aşırı alım bölgesini ihlal ettiği gözleniyor. Bu nedenle fiyatlar kısa vadede bir satış baskısı ile karşılaşabilir.

Lütfen Bkz: Kredi kartları kripto kartlara mı dönüşüyor?

Kaynak 1, Kaynak 1

İlgili Haberler

Coin Ajans

Çin merkezli NEO ve VET yükselişine devam ediyor

Coin Ajans

Neo iki günde fiyatlarını yüzde 37 arttırdı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası