CoinAjans.com
Kriptopara Haber

NexTech BTC’yi rezervlerine ekleyen son teknoloji şirketi oluyor

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber– Dünyanın en popüler kripto para birimi olan Bitcoin, artan sayıda kurumsal yatırımcının ilgisini çekmeye devam ediyor, dolayısıyla ana akım benimsemesi de arkasından geliyor. Kripto topluluğu, sanal ve artırılmış gerçeklik (AR) deneyim teknolojileri ve hizmetlerinin önde gelen bir sağlayıcısı olan NexTech AR Solutions’ı kripto oyununa davet etti.

NexTech , BTC’yi hazine rezervleri listesine dahil eden en yeni teknoloji şirketi oldu

NexTech AR Solutions, hissedarlar için uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarmak amacıyla, 2021’de 2 milyon dolar değerinde BTC ve hatta daha fazlasını satın almayı planladığını söylüyor.

Yeni bir raporun ardından şirket, Bitcoin’deki ilk yatırımı olarak büyük hamleyi duyurdu. Ve Bitcoin’e olan inancını uzun vadeli bir değer deposu olarak yansıttığını iddia etti.

NexTech’in CEO’su Evan Gappelberg, en son gelişmeyle ilgili olarak büyük hareketin amacını açıkladı.

Bitcoin yatırımımız, hissedarlarımız için uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarma niyetiyle yeni sermaye çeşitlendirme ve tahsis stratejimizin bir parçası.

Bitcoin’in küresel olarak benimsenmesindeki son artış göz önüne alındığında, şirket bunu bu tür planları yapmak ve uygulamak için mükemmel bir zamanlama olarak görüyor.

Cazip bir değer deposu olarak Bitcoin

Bitcoin, çekici bir değer deposu olarak görünüyor ve kripto paranın fiyatındaki etkileyici artışla birçok yatırımcının ve kripto meraklılarının inancını kazanmayı başardı. Kripto para, tüm büyük varlıkları kısa sürede aşacakmış gibi görünüyor.

Gappelberg, şirketin Bitcoin’e olan inancını uzun vadeli bir değer deposu olarak açıkladı:

Bu ilk yatırım, Bitcoin’in uzun vadeli bir değer deposu ve şu anda% 0,06 getiri sağlayan nakit tutmaktan daha uzun vadeli değer kazanma potansiyeline sahip çekici bir yatırım varlığı olduğuna olan inancımızı yansıtıyor.

zycrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

ABD’de hangi başkan adayı kripto para sektörü için daha iyi?

Coin Ajans

Poloniex’in ansızın Digibyte’ı delist etmesi tartışmalara neden oldu

Coin Ajans

Bitcoin’de iki grafiği örnek gösteren Koreli analist, Temmuz’u bekliyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası