CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Onaylandı: Binance, Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platformu Resmen Satın Aldı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com olarak geçtiğimiz günlerde lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance’nin dev veri takip sitesi CoinMarketCap’ı satın alma görüşmelerinin sonuna geldiğini bildirdik. Şimdi ise borsa resmen CoinMarketCap’ı satın aldığını açıkladı.

Bitcoin ve kripto para borsası Binance, resmen CoinMarketCap’ı satın aldığını duyurdu. Anlaşma bedeli basına açıklanmadı, ancak ödenen tutarın 300 milyon dolara yakın olduğu söyleniyor. Binance’nin  dev Bitcoin platformunu satın almasından sonra CoinMarketCap’ın CEO’su Brandon Chez, görevinden istifa etti. Binance ve borsa ekibi Bitcoin ve altcoin’lerin kalbinin attığı bir platformla çalışmaktan dolayı fazlası ile heyecanlı görünüyor. Binance konuya yönelik şu resmi açıklamayı yaptı:

 “Dünyanın en büyük kripto para borsasının arkasındaki global Blockchain şirketi Binance, yine dünyanın en çok başvurulan kripto para birimi veri sitesi CoinMarketCap’ı satın aldı. Bu satın alma, iki sektör devini birleştirmekle birlikte kripto para dünyasında yepyeni fırsatları kullanıcıların önüne serecek. Zamanında verdiği doğru bilgi ve verileriyle en kaliteli kripto para bilgi sitelerinden olan CoinMarketCap artık Binance’nin tecrübesi ve kaynaklarından beslenecek.

Onaylandı: Binance, Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platformu Resmen Satın Aldı! 4

Binance CEO’su: CoinMarketCap, Binance ile birlikte güçlü bir şekilde çalışacak

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao ise konuya yönelik yaptığı açıklamada, DNA’sında şeffaflık, özgürlük ve kullanıcı memnuniyeti olan CoinMarketCap’ın bundan sonra Binance’nin etik ve kültürüyle güçlü bir şekilde çalışacağını vurguladı. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “5 Milyon Dolar Diyen de Var! İşte Usta Analistlerden Devasa Bitcoin Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Onaylandı: Binance, Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platformu Resmen Satın Aldı! 5

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kadir Has Üniversitesi’ndeki Kripto Paralara Giriş Dersi Özel Konuğuyla Herkese Açık Gerçekleşecek

Coin Ajans

Binance’de İlginç Şeyler Oluyor: Satış Duvarı Tespit Edildi! İşte Bizi Bekleyenler…

Coin Ajans

Bitcoin ile altcoinler arasındaki korelasyon ilginç sinyaller veriyor! Altcoinler bağımsızılık ilan edebilir mi?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası