CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Önde gelen 28 yöneticinin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Finder tarafından her yıl düzenlenen panelin 2020 yılı programı tamamlandı. Panele katılan ve piyasanın önde gelen 28 yönetici ve akademisyenin 2020 Bitcoin fiyat tahmini ve Eylül ve Aralık beklentisi için haberimizin içeriğine göz atınız.


2020 Bitcoin fiyat tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi

Kripto para piyasalarında önemli kurumlarda üst düzey yönetici ve akademisyen, Finder’ın 2020 yılı kripto para piyasaları temalı panelinde bir araya geldi. Panelde 28 yönetici ve akademisyene kripto para ve Bitcoin hakkında anket düzenlendi ve yıl içerisindeki beklentileri soruldu.

Ankete katılan kişiler şunlar: Jimmy Song (Bitcoin Programcısı), Ben Ritchie (Digital Capital Management), David Wills, CEO, (Kenetic Trading), Sagi Bakshi (Coinmama), Jacky Purdy (Messari), Dr Iwa Salami (University of East London), Dr John Hawkins (University of Canberra), Ajay Shrestha (University of Saskatchewan), Raphael Tressieres (First Digital Trust), Alex Mashinsky (Celsius Network), Josh Fraser (Origin Protocol), Desmond Marshall (Rouge International & Rouge Ventures), Joseph Raczynski (Thomson Reuters), Sukhi Jutla ( MarketOrders), Nicolas Van (Delta (eToro), Jonathan Leong (BTSE), Craig Cobb (www.tradercobb.com), Michael Conn (Zilliqa Capital), Robert Johnson (Creighton University), Tyler Smith (BC Bitcoin), Fred Schebesta (Finder.com), Gavin Smith (Panxora), Zac Prince (BlockFi), Lee Smales (University of Western Australia, Jason Lau (OKCoin), Paul Levy (University of Brighton), Elvira Sojli (University of New South Wales), Lex Sokolin (ConsenSys).

Yukarıdaki katılımcıların birçoğunun ismine piyasaları yakından takip eden okuyucularımızın aşına olduğunu düşünüyoruz. Örneğin Jimmy Song, hali hazırda Bitcoin’in önemli yazılımcılarından biri. Ayrıca Programming Bitcoin ve The Little Bitcoin Book kitaplarının yazarı.

koinmedya_brave

Bitcoin ile ilgili aşağıdaki 3 anket sorusu ve cevapları dikkat çekiyor.

  • Halving sonrası Bitcoin fiyatları yükselecek mi?

Bilindiği gibi 11 Mayıs 2020’de Bitcoin ödülleri ve dolayısıyla Bitcoin arzı yarı yarıya azaldı. Şu an ödül yarılaması (halving) sonrası dönemdeyiz. Katılımcılara halving sonrası Bitcoin tahmini soruluyor.

Katılımcıların %61’i BTC fiyatları evet yükselecek cevabını veriyor. %28 fiyatlar düşecek diyor ve %11 kararsız.

  • 2020 Bitcoin fiyat tahminiEylül 2020 ve Aralık 2020 Bitcoin fiyat tahmini ortalaması

Katılımcılara Eylül 2020 ve Aralık 2020 dönemi Bitcoin fiyat tahmini soruluyor. 28 kişiden alınan tahminlerin ortalaması şu şekilde:

koinmedya_brave

Eylül 2020:10,337 dolar.

Aralık 2020: 12,948 dolar.

  • Bitcoin almalı mı satmalı mı yoksa Bitcoin’leri tutmalı mıyız?

Katılımcıların sadece %18’i Bitcoin’lerin satılması gerektiğini düşünüyor.

2020 Bitcoin fiyat tahminiKaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Borsaların en son listelediği ve sildiği coinler listesi TAKİP ET

Ripple yöneticisi XRP’yi Bitcoin ve Ethereum’la kıyasladı – Siz hangisini seçerdiniz? TAKİP ET

Soru&Cevap

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası