CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Önde gelen analist “uçuşa geçiyoruz” dediği 5 kripto varlığı açıkladı

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Önde gelen bir kripto analisti, Ethereum’un diğer dört kripto varlık ile birlikte başka bir büyük fiyat rallisinin eşiğinde olduğunu tahmin etti. Kripto çevrelerinde Capo olarak bilinen analist, altcoin tahminlerini güncelliyor ve fiyat hedeflerinden bazılarını açıklıyor.

“Ethereum için sınır yok”

Capo, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı Ethereum için bir sınır olmadığını ve gözlerini 10.000 dolar seviyesine ayarladığını söylüyor.

Önde gelen analist “uçuşa geçiyoruz” dediği 5 kripto varlığı açıkladı 5

Bu haftanın başlarında, kripto analisti Ethereum’un yeni bir taban fiyatı belirlediğini ve altcoin sezonun başladığını ilan ettiğini söyledi.

“Yılın ikinci cesur çağrısı: ETH bir daha asla 800 doların altına düşmez…”

Altcoin mevsiminin arkasındaki mantık, BTC’de elde edilen kârın büyük bir kısmının altcoinlere akmasıdır. Ayrıca piyasa durumu çok daha iyi olduğundan ve genel duyarlılık yükselişe geçtiğinden insanlar daha riskli varlıklara yatırım yapmak konusunda daha rahatlar. Risk toleransı daha yüksek.”

Capo, altseason için özellikle önemli bir gösterge olabilecek Ethereum/Bitcoin çifti (ETH/BTC) üzerindeki eylemin bir altcoin rallisinin devam ettiğini doğruladığını söylüyor.

Litecoin geliyor

Capo’nun toparlanacağına inandığı ilk varlık Litecoin (LTC). Capo, LTC’nin bu döngüde 1.000 dolara ulaşabileceğini ve Litecoin’in şu anda işlem gördüğü yerden yaklaşık  500’lük bir fiyat artışı olacağını söylüyor.

Capo, 0,36 ila 0,39 dolar seviyesine yaklaşan akıllı sözleşme platformu Cardano’da (ADA) da yükseliş gösteriyor. Trader, ADA bu aralığı bir kez ihlal ettiğinde, 1.00 dolara ulaşmada herhangi bir sorunu olmayacağına inanıyor.

“Son analizden bu yana hiçbir şey değişmedi. Cardano ilk hedefe (0,36-0,39 dolar) ulaşıyor. Bu seviyenin üzerinde 1 dolara çıkıyor.”

Capo’nun toparlanmayı beklediği diğer altcoinler arasında Balancer (BAL), Reserve Rights Token (RSR) ve Waves (WAVES) bulunuyor.

Capo, Balancer’da “mükemmel düzene” sahip olduğunu söylüyor. Token, son yedi gün içinde %30’un biraz üzerinde bir artış gösterdi.

Önde gelen analist “uçuşa geçiyoruz” dediği 5 kripto varlığı açıkladı 6

Waves ile ilgili olarak, Capo, son 24 saatte %6 oranında yükselen altcoin’in bir “yükseliş yolunda” olduğunu tespit etti.

Capo, RSR’nin teknik analize dayalı olarak devam eden bir ralli sinyali verdiğini ekliyor. RSR, son yedi günde %101 arttı.

Kripto kralına gelince, Capo çarşamba günü BTC tahminini güncelledi ve BTC’nin bir daha asla 30.000 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini söyledi.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Analistler Umutlu: Bitcoin Fiyatı 9 Bin 500 Dolara Çıkar mı?

Coin Ajans

Bakkt CEO’su, ABD Senatosu’na atandı!

Coin Ajans

250.000’den Fazla Kripto Para Yatırımcısının Bilgileri Çalındı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası