CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Önde gelen kripto para borsası kullanıcılarına faiz vermeye başlıyor

kripto para haber coinajans

Önde gelen kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Huobi, kullanıcıların varlıklarından faiz kazanmasını sağlamak için merkezsiz kripto kredisi platformu Cred ile ortaklık kurdu.

Bugün yapılan duyuruya göre Cred’in borç verme ve borçlanma hizmetleri, 200 ülke ve bölgedeki kullanıcılar için 8 stabilcoin de dahil olmak üzere 1000’den fazla kripto varlığını destekleyen Huobi Wallet‘a tamamen entegre edilecek.

Huobi stabilcoinler üzerinden de faiz verecek

İki firma, desteklenen kripto varlıklarının kapsamlı bir listesini sunmadı ancak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Universal Dollar (UPUSD) gibi stabilcoinlerin yeni hizmetin bir parçası olacağı belirtildi.

Kaliforniya merkezli Cred lisanslı bir borç verici olarak hizmet gösteriyor ve bir kripto para birimi ve Blockchain firmaları koalisyonu olan Universal Protocol Alliance‘ın kurucu üyelerinden biri. Firma; Binance Labs, Arrington XRP Capital, Blocktower ve FBG Capital gibi yerleşik endüstri isimleriyle destekleniyor.

Yeni ortaklık hakkında yorum yapan Cred CEO’su Dan Schatt, şirketin bu finansal istikrarsızlık zamanlarında merkezsiz finansal hizmetlerini müşterilerine sunmaya istekli olduğunu söyledi.

Hizmetten yararlanmak için minimum gereksinim yok

Cred hizmetlerinin entegrasyonu ile Huobi kullanıcıları, kripto varlıklarını aylık faiz ödemeleri almak için ödünç verebilecek ve ek süreler boyunca devretme imkanı bulacaklar. Programa katılmak için minimum bir gereklilik bulunmazken sabit paralara veya diğer kripto varlıklarına da faiz ödeneceği belirtildi.

Cüzdanlarında 150.000 dolar olan kişiler, Cred’in Özel Müşteri Ortakları‘na danışarak özel bir program da geliştirebilecekler.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Chiliz Juventus taraftar token satışına başladı: Dahası da var

Coin Ajans

SushiSwap’ın kurucusu, aldığı 38 bin ETH’nin tamamını iade etti

John McAfee gizlilik odaklı kripto para çıkarıyor: Karşınızda Ghost

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası