CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Patlama Başlayabilir!”: İşte Dünyaca Ünlü Trader’dan, Bitcoin, Ripple ve Altcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com –  Dünyaca ünlü kripto analisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin, Ripple ve altcoin’lere yönelik yeni tahminlerini paylaştı. Analist, BTC’nin önümüzdeki haftalarda mevcut seviyelerinden %26 kadar geri çekilebileceğini söylüyor. Michaël van de Poppe’ye göre, Ripple 1.00 dolar gibi yeni bir zirveye doğru gidebilir. Ayrıca başarılı analist, yeni bir altcoin patlamasının başlamasını bekliyor.

Michaël van de Poppe: Yeni bir altcoin patlaması başlayabilir

Dünyaca ünlü kripto analisti ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in bir sonraki büyük rallisi başlamadan önce önemli bir düzeltmeden geçeceğini söyledi. Usta analist, 87.000 Twitter takipçisine BTC’nin önümüzdeki haftalarda mevcut seviyelerinden %26 kadar geri çekilebileceğini söylüyor. Bundan sonra Michaël van de Poppe, yeni bir altcoin patlamasının başlamasını bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto Twitter’ın çoğunluğuna tebrikler, sonunda kırıldı. Zor bir üç yıl oldu… Bu olan çok güzel ve komik, hala bu yeni döngünün sadece başlangıcı… Hala BTC’nin bir düzeltme yapması gerektiğine inanıyorum… 16.000 dolar veya 14.000 dolara doğru bir düzeltme daha yaparsa gerçek altcoin sezonu ve parti başlayabilir.

Birkaç borsada 0,20 dolardan 0,80 dolara kadar çok büyük bir yükseliş yaşadığımızı görüyoruz. Günlük grafiklerde 0,30 dolar ve 0,45 dolar civarında iki destek seviyesi tanımlayabileceğimiz güzel bir mola verdik… Burada direnç alanını kırmaya çalıştığımızı görüyoruz. Bununla birlikte, desteği sürdürmek istiyorsak, fiyatı 0,635 doların üzerinde tutmamız gerekiyor. Bu devam ederse, 1.00 dolar gibi yeni bir zirveye doğru devam ediyor olabiliriz. 0,635 ABD dolarını kaybedersek piyasalar yeni bir destek bölgesi olarak, 0,45 ila 0,47 ABD doları arasında seyretmelidir.


“Patlama Başlayabilir!”: İşte Dünyaca Ünlü Trader’dan, Bitcoin, Ripple ve Altcoin Tahminleri 3

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin ve Altcoin’lerde Önceki 10 Tahmini Doğru Çıktı! İşte Dev İndikatörden Altın ve Gümüş Sinyali

Coin Ajans

Bitcoin Rallisi Sonrası “Aşırı Açgözlülük” Piyasayı Ele Geçirdi!

Skype Kurucu Ortağı Bitcoin ve Ethereum Yatırımında Kişisel Zenginliğini Koruyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası