CoinAjans.com
Altcoin

PAX GOLD (PAXG): İsviçre borsasından piyasaya sürülen altına endeksli token

PAX GOLD (PAXG): İsviçre borsasından piyasaya sürülen altına endeksli token 1
koinmedya_googlenews

İsviçre merkezli kripto para borsası küresel krize rağmen PAX GOLD (PAXG) isimli altına dayalı kripto para piyasaya sürüyor.


PAX GOLD (PAXG): Altına dayalı token

Küresel finansal piyasalarda ve kripto para piyasalarındaki türbülansa rağmen yeni girişimler boy göstermeye devam ediyor. Bu dönemde İsviçre merkezli bir ICO (ilk koin arzı) haberi alıyoruz. İsviçre merkezli kripto para borsası Smart Valor, altına dayalı PAX GOLD (PAXG) isimli tokne’ı piyasaya sürüyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin taraftarı başkan adayı Yang’ın vaadini Trump gerçekleştiriyor

koinmedya_brave

PAXG, değerini Londra piyasaları külçe altının ons fiyatına göre ayarlıyor. Piyasaya sürülen her bir PAXG token karşılığında ayarlanan ons miktarınca fiziksel altın, Londra’daki kasalarda teminat altına alınacak. Bu sayede fiziksel olarak saklanması ve taşınması zor olan altına blockchain teknolojisi sayesinde likidite sağlanmış olacak.

Dileyen yatırımcılar banka havalesi, kredi kartı, Bitcoin, USDT, Euro, Dolar ve Sterlin karşılığında PAXG satın alabilecek. Faizleri sıfırlandığı ve likiditenin aşırı biçimde arttığı bu dönemde PAX GOLD, portföy sahiplerine yeni bir yatırım seçeneği sunuyor.

Lütfen Bkz: “Bitcoin için en iyi senaryo devletlerin aşırı harcaması”: Alex Krüger

Smart Valor’un CEO’su Olga Feldmeier, Korona Salgınının etkisi ile beliren küresel resesyon karşısında altını tokenize ederek yatırımcılara yeni bir tasarruf imkanı sunduklarını belirtti. Yazının kaleme alındığı saatte 1 adet PAXG token 1,496 dolardan işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte 1 ons külçe altın yani PAX GOLD fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

PAX GOLD (PAXG)Kaynak

İlgili Haberler

Dolandırıcılık Uyarısı: İstanbul Güncellemesini Kullanarak Ethereum’larınızı Boşaltıyorlar!

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist “Shitcoin” Dedi ve Şoke Eden Altcoin Öngörüsünü Paylaştı!

Coin Ajans

İşte 4 Usta Analistten “Nokta Atışı” Bitcoin ve Ripple Tahminleri

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası