CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Paypal Ceosu Dan Schulman’dan Bitcoin itirafı!

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Paypal Ceosu Dan Schulman’dan Bitcoin itirafı! Elon Musk ve Jack Dorsey’den sonra Paypal Ceosu Dan Schulman’da Bitcoin hayranı çıktı. Dan, Forbes’e ilginç açıklamalarda bulundu.


Paypal Ceosu Dan Schulman’dan Bitcoin açıklaması!

 

Bitcoin’in destansı 2017 boğa koşusu tüm dünyanın dikkatini bir anda kripto para sektörünün üzerine çekti. Özellikle bankalar ve çeşitli kurumlar kripto paralar ve blockchain teknolojisi üzerin ciddi mesai harcadı.

İlgili haber: Facebook Libra’yı tanıttı – Libra hakkında bilmeniz gerekenler

Haziran ayında Facebook’n resmi kripto para pirimi Libra’nın lansmanını yapmasıyla beraber, kripto paralara olan alaka ayyuka çıktı. Bu gelişmenin ardından pek çok devlet kripto paralarla alakalı düzenleme yoluna giderken, ABD’de SEC Bitcoin ETF’leri ile alakalı tartışmalar hararetlendi.

İlgili haber: Gana ulusal kripto para birimi e-Cedi’yi çıkarıyor

Bitcoin’in dünyada viral hale gelmesiyle beraber Tesla’nın kurucusu Elon Musk ve Twitter’ın sahibi Jack Dorsey gibi Silikon Vadisinin önemli isimlerinden Bitcoin hayranı oldukları yönünde açıklamalar gelirken bu kervana en son katılan isim Paypal Ceosu Dan Schulman oldu.

Dan Schulman Forbes dergisine verdiği röportajda kripto paranız var mı sorusunu, itiraf gibi bir cevapla ‘Evet yalnızca Bitcoin’ şeklinde yanıtladı.

Paypal Ceosu Dan Schulman'dan Bitcoin
PayPal President and CEO designee Dan Schulman poses for a portrait at Terra Gallery in San Francisco, California May 21, 2015. REUTERS/Robert Galbraith – RTX1E0OJ

İşte Schulman’ın Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki düşünceleri:

”Paypal insanlara güvenli, hızlı ve pratik bir ödeme yöntemi sunma amacıyla kurulmuştur. Geldiğimiz bu noktadan geriye doğru baktığımızda, vaatlerimizin çoğunu yerine getirdiğimizi görüyoruz. Ancak Blokchain teknolojisi PayPal’ın insanlara sunduğundan çok daha fazlasını sunabilir. Çünkü blokckain teknolojisi adeta dipsiz bir kuyu gibi günümüz teknolojisinin ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri bünyesinde barındırıyor.

PayPal sahibi olarak sadece Bitcoin’im var, başka bir kripto param yok. Çünkü BTC’nin diğer kripto paralara oranla çok daha tutarlı olduğunu düşünüyorum. Ancak yine de kripto para sektörünün ana akım haline gelebilmesi için önünde uzun bir yol var. Bizler dijital devrime tanıklık etmiş geçiş jenerasyonuyuz. Çocuklarımızın nelere tanıklık edeceğini Tanrı bilir.”

KAYNAK

İlgili Haberler

Bitcoin 7.000 doların altına düştü: Bundan sonra ne olacak?

Coin Ajans

Ünlü CEO, Bitcoin Yatırım Stratejisini Paylaştı!

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve 4 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası