CoinAjans.com
Kriptopara Haber

PayPal’ın kripto şirketi BitGo’yu satın alma girişiminde son durum

kripto para haber coinajans

Fortune, birden fazla kaynağa atıfta bulunarak, PayPal tarafından Bitcoin saklama kuruluşu BitGo’nun olası bir satın alımına ilişkin görüşmelerle ilgili son bilgileri aktardı.

Ekim ayında Bloomberg raporuna göre PayPal, BitGo dahil olmak üzere kripto para şirketlerinin olası satın alımını araştırıyordu. Ancak Fortune haberine göre bu satın alma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

BitGo CEO’su Mike Belshe, Fortune ile yaptığı bir röportajda PayPal raporunun doğru olup olmadığını konusunda bilgi vermedi. Ancak yıl içinde BitGo’nun “birçok kuruluşla görüşmelerde bulunduğunu” ve “küçük bir çıkışı” kabul etmeyeceğini söyledi.

Kaynaklar, Fortune’a yaptığı açıklamada, konuşulanlar her ne olursa olsun sona ermiş olabilir, PayPal diğer potansiyel satın almaları araştırıyor” şeklinde yorum yaptı.

BitGo, bir komisyoncu-bayi onayı, transfer acentesi kaydı ve şirket tanımasına güvenerek gözetim ve kayıt tutma hizmetleri sağlamasına izin veren ilk ABD kripto şirketi olması açısından sektörde değerli bir kuruluş olarak görülüyor.

PayPal, 21 Ekim’de endüstriyi şok eden duyurusunun ardından, kripto alım satımının yanı sıra kripto satıcı ödemelerini de başlattı. Her iki şirketten de henüz konuyla ilgili açıklama gelmedi.

coindesk


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Ripple ortağı SBI Holdings’ten devrimsel hamle

Coin Ajans

Alman Devletinden 8 Kripto Para ve Blockchain Projesine Geçer Not!

Tether, Bitcoin Protokolü Omni’ye Sponsor Oldu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası