CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Piyasanın beklediği Bittrex token ne zaman çıkıyor? TAKİP ET

Piyasanın beklediği Bittrex token ne zaman çıkıyor?
TAKİP ET 1
huobi_koinmedya

Piyasanın beklediği Bittrex token ne zaman çıkıyor? Tam ismi “Bittrex Global Exchange Token” olan bu kriptonun gelecek ay çıkması bekleniyor.


Piyasanın beklediği Bittrex token ne zaman çıkıyor?

Bittrex’in Avrupa merkezli borsa ortağı Bittrex Global, Bittrex tokenin Haziran ayında çıkacağını bildirdi.

Bittrex Global, Ekim 2019’da merkezi Lihtenştayn olarac şekilde kurulan bir kripto para borsası. Bittrex Global, ABD merkezli Bittrex ile aynı teknolojiye sahip platformu kullanıyor. Tek farkı ise bu borsanın hedefinde uluslararası müşteriler var.

Bittrex Global, geçtiğimiz Salı günü bir duyuru yaptı. Bir tweet üzerinden yapılan duyuruda, “Bittrex Global Exchange Token”i listelemeye başlayacaklarını bildirdi. Şimdilik bu Bittrex token ile ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

İlgili – Bitfinex borsası BTC hakimiyeti ile para kazanma seçeneği sunuyor

bybit_koinmedya

Kullanıcılar ise söz konusu tweete cevap olarak borsanın bu tokeni daha önce düzenleyici endişelerinden dolayı çıkaramadığına dikkat çekti. Bittrex Global’in web sitesi şu an ABD’de bulunan kullanıcıların erişimine kapalı. Şirket, başka bir tweete ise bu tokenin ABD’de kullanımda olmayacağını da bildirdi.

İlginçtir ki Bittrex’in piyasa payı geçtiğimiz bir yıl boyunca sürekli düşüş yaşadı. Geçen senenin başındaki yüzde 3.5’den yüzde 1’e kadar düştü.

Bittrex’in piyasa payı grafiği

Piyasanın beklediği Bittrex token ne zaman çıkıyor? Tam ismi “Bittrex Global Exchange Token” olan bu kriptonun gelecek ay çıkması bekleniyor.

İlgili – Kripto para borsası rehberi: Kripto para borsası nedir? Kripto para borsası nasıl kurulur ve nasıl para kazanır?

Kaynak

İlgili Haberler

Ripple yorum: XRP 1 dolar beklentisi gerçekleşmeyebilir TAKİP ET

BTC 288 bin doları görürse Bitcoin savaşları başlar TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası