CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Usta trader Josh Rager’e göre, Bitcoin fiyatının yükseliş momentumunu sürdürmek için iki günlük grafikte 10.000 doların üzerinde kapanması gerekiyor.

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı! 4

Usta trader: Bitcoin’in iki günlük grafikte 10.000 doların üzerinde kapanması gerekiyor

Yakın zamanda yapılan bir açıklamada, kripto para trader’ı Josh Rager, Bitcoin fiyatı için 10.000 doların “dayanak noktası” olarak kaldığını belirtti.  Josh Rager, daha fazla yükseliş kaydetmek için Bitcoin‘in yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde günlük bir kapanış yapması gerektiğine inanıyor. Analiste göre, böyle bir yükseliş eğilimi BTC fiyatının 11.000 dolara kadar tırmanmasını sağlayacak. Bitcoin, 2020’de iki günlük grafikte kararlı bir şekilde 10.000 doların üzerinde. Bu rakam, kripto piyasası için şimdiye kadar çok kritik bir seviye oldu.

13 Şubat’ta kabaca 10.500 dolara yükselen Bitcoin fiyatı, sonraki ay içinde %63 düştü. Lider kripto para birimi, 1 Haziran’da yıllık yüksek seviyesini geri almaya yaklaştı, ancak 10.429 dolarlık yerel zirvesi olan bir ralli, boğaları hapseden sahte bir hamle haline geldi.  Bloomberg’in göstergesi geçtiğimiz günlerde, Bitcoin’in düşük 9.000 dolar seviyesine çekildikten sonra kripto pazarının olumsuz bir trendde olduğunun sinyalini verdi.

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı! 5

Matt Maley: 10 bin dolar kırılırsa Bitcoin uçuşa geçer!

Beş gün süren sakin bir fiyat trendinden sonra, boğalar 22 Haziran’da devreye girdi ve PayPal haberlerinin etkisiyle fiyatı 9.800 dolara ittiler. Bitcoin beş basamağa yaklaşırken, Miller Tabak & Co’nun baş stratejisti Matt Maley geçtiğimiz günlerde fiyatın 10.000 doların üzerine çıktıktan sonra ‘uçacağını’ öne sürdü.  Momentum şu anda Bitcoin piyasasında çok önemli bir itici güç, bu yüzden Matt Maley’e göre, momentuma yabancı olmayan Bitcoin 10.000 doları kırarsa patlayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

MVRV Ölçümüyle Bitcoin’in Şimdi Göreceği Seviyeler Belirlendi!

Bloomberg’in Etkili İndikatörü Bitcoin’de Aralık Sonrası İlk Defa Harekete Geçti!

Coin Ajans

İşte Bu Ay Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Cehennem Seviyelerine Gönderecek Gelişmeler!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası