CoinAjans.com
Altcoin

Platform Bitcoin ve Kripto Paralarda Etkili Şahısları Gösteriyor

Kriptokoin – Yeni platform, en etkili Twitter hesaplarını kripto para birimine göre sınıflandırarak veriyor.

FairSpin

Kripto para araştırma platformu LunarCRUSH, en etkili Twitter hesaplarını belirli kripto para birimleri üzerindeki etkileriyle sıralayan bir aracı piyasaya sundu.

California merkezli şirket kendini kripto analizine “toplum odaklı” bir yaklaşım olarak pazarlıyor ve makine öğrenme yöntemini kullanarak her gün 100 binden fazla sosyal medya yayınından veri çektiğini iddia ediyor. Etkileyici işlevi ise platformun en son eklediği yeni özelliği.

StormGain

Cointelegraph ve Pomp: 1. ve 2. Sıra

ABD merkezli kripto para haber sitesi Cointelegraph, genel olarak en etkili hesap olarak ve ayrıca özellikle Bitcoin için birinci sırada bulunuyor. Hemen ardından ise Morgan Creek Dijital ortağı Anthony Pompliano geliyor.

Top four Bitcoin influencers - LunarCRUSH

Bitcoin merkezli ünlü bir Twitter hesabı Rhythmtrader ve Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin için en etkili üçüncü ve dördüncü sırayı paylaşıyor. Peter Schiff, muhtemelen Bitcoin için en etkili 6. hesap olarak sıralanan listenin en büyük jokeri olarak geliyor. Schiff, kendini bir altın tutkunu olarak niteliyor ve çoğu defa lider kripto para birimi için zehir zemberek açıklamalar yapıyor.

Ethereum İçin Garip Durum: Vitalik Sıralamaya Giremedi

Piyasa değeri itibariyle en büyük ikinci kripto para biriminin sıralaması biraz daha şaşırtıcı olabilir.

Örneğin, WhalePanda, akıllı sözleşme platformunun durgun ve açık sözlü eleştirmeni olarak kendini tanımlayan isimsiz bir Twitter hesabı. İlginç bir şekilde Ethereum için bir numaralı tercih durumunda

Blockstream CEO’su Adam Back, Ethereum hakkındaki çekincelerini gizlemeyen başka bir kişi, en etkili üçüncü hesap olarak geliyor.

Belki de hepsinin en şaşırtıcı yanı, ETH’nin simgesi olarak yaygın şekilde görülen Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in ilk 100’de görünmemesi.

Platform ayrıca kullanıcıların, etkiye sahip kişilerin yer aldığı kripro para birimlerinin listesini görmesini de sağlıyor.  Beklenildiği üzere, CZ’nin, doğal olarak Binance’in kendi yerel tokenı, BNB ve ETH, MATIC ve diğerleri de dahil olmak üzere, BTC dışındaki 22 kripto para biriminde etkili olduğu ifade ediliyor. Diğer taraftan, Pomp, yalnızca Bitcoin ve Ethereum üzerinde etkili olarak yer almakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Coinbase Card İlk Stablecoin Desteğini Açıkladı: DAI

Coin Ajans

Çin En İyi ve En Kötü Kripto Paraları Açıkladı! İşte Derecelendirmenin Tam Listesi

Coin Ajans

İşte Yatırım Efsanesinden Kripto Paralardan İklim Krizine Kadar İddialı 10 Tahmin!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası