CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

PlusToken XRP fiyatlarını da olumsuz etkiliyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

PlusToken hesaplarındaki hareketlenmeden Ripple’ın XRP’si de payına düşeni aldı. PlusToken XRP fiyatlarını da olumsuz etkiliyor.


PlusToken XRP yatırımcılarına da darbe vurdu

Çin merkezli PlusToken isimli bir ponzi yapılanması Çinli yatırımcılardan milyar dolarlık vurgundan bulunduktan sonra sırra kadem bastı ve izlerini kaybettirdiler. Şu sıralar sadece PlusToken ile ilgili hesaplardan hareketlilik gerçekleşince kendilerinden haber alıyoruz.

PlusToken ile ilgili olduğu düşünülen hesaptan mikser hesaplarına 20 milyon adet XRP, transfer edildi. Muhtemelen bu XRP’ler, herhangi bir kripto para borsasında satışa sunulacak. PlusToken tarafından 203 milyon dolar değerinde BTC, 183 milyon dolar değerinde ETH ve 68 milyon dolar değerinde EOS transferi de gerçekleşti.

PlusToken’ın elinde 485 milyon adet XRP’nin olduğu tahmin ediliyor.

koinmedya_brave

Ripple’ın XRP’si 10 Haziran’dan sonra 20 cent’lik desteğini kaybetti ve 18 cent’ten işlem görüyor. XRP, 3.84 dolarla 4 Ocak 2018 tarihinde tüm zamanlarının rekorunu kırdı. XRP, rekor değerine kıyasla değerinin %95’ini kaybetti.

PlusToken ‘ın 4 milyon adetlik dump korkusu XRP’nin kanayan yarasına tuz basacağa benziyor.

Ripple’ın XRP’si Mart ayında yaşanan krizde 11 cent’e kadar geriledi. Bir süre iyi bir ivme kazanarak 29 Nisan’da 23 cent’in üstüne çıktı. Bu tarihten sonra XRP, tekrardan değer kaybetmeye başladı.

PlusToken XRP PlusToken XRP fiyatlarını da olumsuz etkiliyor

koinmedya_brave

XRP fiyatları üçgen formunun alt sınırında işlem görüyor. Eğer XRP, 18 cent’lik desteği de kaybederse 16 cent bandına kadar gerileyebilir.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin çıktığı günden bu yana kaç kat büyüdü? TAKİP ET

Dikkat! Bitcoin en kötü dönemine giriyor TAKİP ET

Bu haber gerçek olsun lütfen – Ripple yükselişi sonunda başlıyor! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası