CoinAjans.com
Bitcoin

Pompliano: Bitcoin Aralık 2021’de 100 Bin Dolar Olabilir

bitcoin haberleri coinajans.com

Morgan Creek Capital’ın kurucusu Anthony Pompliano, Bitcoin fiyatının geleceğiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Pompliano Bitcoin’in önümüzdeki aylarda yükselmeye devam edeceğini ve Aralık 2021’de 100 bin dolara kadar çıkacağını düşünüyor.

Piyasaya Yeni Girenler

Sektörün tanındık isimlerinden Pompliano, piyasanın geleceğiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı. Pompliano bu açıklamaları sırasında piyasaya giren yeni yatırımcılardan da bahsetti.

Günümüzde piyasaya yeni giriş yapan birinin ilk tercihinin genelde Bitcoin olduğunu söyleyen Pompliano, bunun zamanla Bitcoin fiyatının artmasına yol açacağına inanıyor. Kendisinin konu hakkındaki görüşleri şu şekilde:

Bence sektöre yeni giren herkese bunu genelde Bitcoin aracılığıyla yapıyor. Daha sonra Blockchain’i, tokenlaştırılmış menkul kıymetleri, DeFi’yi (merkezsiz finans) araştırıyorlar ama daha sonra dönüp dolaşıp yine Bitcoin’e geliyorlar. Bu süreç altı ay da, on iki ay da, on sekiz ay da sürebilir. Ama zaman kesinlikle Bitcoin’in lehine işliyor.

Pompliano’ya göre insanlar Bitcoin’i ve genel olarak kripto paraları daha yeni yeni anlamaya başlıyorlar. Zaman içerisinde daha fazla insanın Bitcoin’le tanışacağını düşünen Pompliano, bunun piyasayı da olumlu yönde etkileyeceği görüşünde.

100 Bin Geliyor

Anthony Pompliano Bitcoin fiyatının bundan birkaç ay sonra ne durumda olacağıyla ilgili de bazı tahminler yürüttü ve Bitcoin’e oldukça iddialı bir hedef koydu.

Önümüzdeki aylarda yaşanacak olan halvingin (blok ödülünün yarılanması) Bitcoin için çok büyük bir gelişme olacağını söyleyen Pompliano, BTC’nin bu süreçten sonra yükselişe geçeceğine inanıyor. Pompliano’ya göre Bitcoin, halvingden hemen bir gün sonra olmasa da birkaç ay sonra hızlı bir şekilde yükselmeye başlayacak:

Halving Bitcoin için gerçekten çok önemli olacak. Bence fiyat halvingden hemen bir gün sonra uçuşa geçmeyecek. Ama şu anki tahminim fiyatın Aralık 2021’de 100 bin dolara geleceği yönünde.

 

 

 

İlgili Haberler

OKEx, Belirli Müşteriler İçin Yeni Bitcoin İşlemini Duyurdu

Coin Ajans

Dev Bitcoin Madencilik Tesislerinin Sayısı Artıyor!

Coin Ajans

Bitcoin arz şokuna işaret eden bu verilere inanamayacaksınız! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası