CoinAjans.com
Altcoin

“Popüler Altcoin, Milyarlarca Kullanıcıyla Büyük Piyasa Patlamasına Hazır!”

Kriptokoin.com – IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun şu anki durumunun kripto paranın potansiyelini yansıtmadığını ve Cardano’nun deneysel bir proje olarak algıladığına inanmadığını belirtti. Ayrıca Charles Hoskinson, ADA’nın 2020 yılında bir patlamaya hazır olduğunu ekledi.

FairSpin

Charles Hoskinson: Cardano 2020’de büyük piyasa patlaması için hazır!

IOHK CEO’su Cardano’nun “dünyadaki bir finansal işletim sistemi” olarak inşa edildiğini ve zamanla işler doğru giderse, Cardano’nun milyarlarca kullanıcıya sahip olacağını ve bunun ideal bir kullanım durumunu yansıttığını söyledi. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, AMA’nın son video bölümünde bir bildiri yayınladı. Charles, İsviçre’den dönerken, İrlanda’da durduğunu ve bu sayede Coca-Cola ve Microsoft ile birlikte çalışan diğer büyük markaların yanı sıra dünyaca ünlü bir pazarlama firması olan McCann ile tanışma fırsatı bulduğunu söyledi.

StormGain

Charles Hoskinson, görüşme sırasında Cardano’nun hikayesini anlatma fırsatı buldu. Charles, popüler altcoin Cardano’nun 2020’de büyük bir marka yenilemesi ve büyük piyasa patlaması için hazır olduğunu söyledi. Uzman, kripto para biriminin her yerde çevrimiçi olduğunu, böylece kripto para biriminin büyüklüğünü, neden inşa edilmesinin bu kadar uzun sürdüğünü ve Cardano’nun neden gezegendeki en iyi kripto para birimi olduğunu açıklamanın çok önemli olduğunu söyledi.

IOHK CEO’su: Popüler altcoin milyarlarca kullanıcıya sahip olacak!

Hoskinson, kripto para biriminin eleştirmenlerinin, Cardano’nun zamanla güçlü potansiyelini ortaya koyarak başardığını göreceğini ve daha sonra dünyaya Paul Krugman gibi nasıl yanlış yaptıklarını açıklayacaklarını söyledi. IOHK CEO, geçtiğimiz günlerde büyük bir kilometre taşının geride bırakıldığını belirtti, bu nedenle ilk büyük güncelleme gelecek hafta yayınlanacak. Charles, Shelley test ağının piyasaya sürülmesi konusunda yolun sonunda olduklarını ve bu durumun ana Shelley ağını piyasaya sürerken insanların kendi pay havuzlarını oluşturmaları ve itibar markalarını yenilemeleri için harika bir fırsat olduğunu söyledi.

“Cardano Kurucusu “Durdurulmaz” Dedi ve 6 Haneli Bitcoin Tahminini Paylaştı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz

İlgili Haberler

Tron ve Disney arasında patent sorunu

Coin Ajans

Ethereum’un İstanbul Hard Forku Artık Canlı! Ağda Neler Değişti ve Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Coin Ajans

Ripple için Tayland kapılarını açacak önemli anlaşma

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası