CoinAjans.com
Altcoin

Popüler Altcoin’in Ekibine Güçlü Bir Türk İsim Transfer Edildi!

Kriptokoin.com – Popüler altcoin IOTA (MIOTA), ekibine bir Türk olan Pınar Palavar’ında katıldığı duyurdu. Pınar Palavar, IOTA’ya Sosyal Etki ve Düzenleyici İşler ekibinin Takım Yöneticisi olarak katılıyor. 

FairSpin

Popüler altcoin IOTA’nın ekibine bir Türk olan Pınar Palavar’da katıldı

IOTA (MIOTA), kısa süre önce ekibine bir Türk vatandaşı olan Pınar Palavar’ında katıldığı açıkladı. Pınar Palavar, IOTA’ya Sosyal Etki ve Düzenleyici İşler ekibinin Takım Yöneticisi olarak katılıyor. Bu görevde Palavar, takım ve direktör Julie Maupin için yönetim ve desteğe odaklanacak. Pınar, Berlin Teknik Üniversitesi’nde Teknoloji Sosyolojisi okudu. Tecrübesini eğitim sektöründen ve yazılım endüstrisinden IOTA’ya getiriyor. 

Son görevlerde Pınar, çeşitlilik, katılım ve sosyal adalete odaklanan yeni bir charter okulunun kurulmasını destekledi. Ondan önce, bir yazılım şirketinde insan yöneticisi olarak, medya araştırmasında ekipler kurarak çalıştı. Sertifikalı bir Scrum Master olarak, ekibin açıklamasına göre IOTA’ya gerçekten çevik bir zihniyet getiriyor. Pınar Palavar, IOTA ekibine katılması konusunda şunları söyledi:

StormGain

IOTA’da tanıştığım herkesin profesyonel ve arkadaşça atmosferinden çok etkilendim. Vakıf tüm departmanlarda yalın yaklaşımlar uyguluyor ve benim için başlangıç ​​aşamasında beklentilerim aşıldı. IOTA’nın Sosyal Etki ekibi, toplumsal ve ekolojik zorlukların birlikte üstesinden gelmek için IOTA protokolünün kullanımını geliştirmek için gerçekten eşsiz bir fırsata sahip. Bu yolculuğun bir parçası olduğum için heyecanlıyım.

IOTA (MIOTA) fiyatında son durum nedir?

Yirminci en büyük kripto para birimi  IOTA, yazım sırasında yüzde 2,1 oranında düşüşle 0,19 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 536 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. IOTA yazım sırasında piyasa değeriyle 5 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Altcoin’lerle ilgili diğer önemli haberler için “İşte Çılgın Bitcoin Cash Fiyat Tahminleri: 25.000 Dolar, 2.703 Dolar…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

“XRP’de Hiç Bu Kadar İyi Hissetmedim” Diyen Analistten Çarpıcı Ripple Tahmini

Coin Ajans

Çin merkezli Anhui VeChain blockchain’ini kullanacak

Coin Ajans

Bu Altcoin, Binance’ye Girer Girmez Yüzde 400 Sıçradı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası