CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Popüler Analist: Çok Az Direnç Var! Ripple Ethereum’u Bile Aşacak

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ripple (XRP), Ocak 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra yaklaşık 3 yıl boyunca hareketsiz kaldı. Popüler altcoin, bu süreçte değerinin %97’sine yakınını kaybetti ve çoğu zaman düşüş eğilimi gösteren muazzam bir konsolidasyon dönemi yaşadı. XRP için her bir piyasa hamlesi daha düşük seviyeleri getirdi ve her çöküş bir öncekinden daha güçlüydü. 

Piyasanın çoğu toparlanırken XRP fiyatı için işler hiç de iyi görünmüyordu. Ancak XRP, yaklaşık 3 yıl sonra bu düşüş trendini kırdı ve bazı borsalarda 0,93 dolara kadar yükseldi. XRP ve ETH’ye yönelik karşılaştırma grafiği, XRP’nin fiyat zirvesinin çok daha belirgin olduğunu ve ardından büyük bir çöküşün onu izlediğini açıkça gösteriyor. Kasım ayı itibarıyla Ripple (XRP), Ethereum ile ilişkisini kırdı ve kripto parayı 2 kat artışla geride bıraktı. Benzer bir eğilim tekrar yaşanacak mı?

Analist: XRP, yukarı yönde çok az dirençle karşılaşacak ve ETH’yi aşacak

XRP ayıları, tüm zamanların en yüksek seviyesinden gelen muazzam çöküş nedeniyle, yolda pek fazla direnç seviyesi bırakmadı. En son %200’lük ralli, Eylül 2018’den bu yana haftalık grafikte birkaç kritik direnç noktası ortaya çıkardı. Popüler analist Erie Maxwell’a göre, boğalar için tek potansiyel risk 0,78 dolarlık seviye gibi görünüyor.

Popüler Analist: Çok Az Direnç Var! Ripple Ethereum’u Bile Aşacak 4

Analiste göre, bu seviyenin 17 Eylül 2018’in en yüksek seviyesi olan 0,791 doların hemen altında olduğu için çift tepe oluşturma olasılığı yüksek.  Bu seviyenin üzerindeki bir kırılma Erie Maxwell’a göre, XRP fiyatını hızla tüm zamanların en yüksek seviyesinden önceki sonuncu direnç gibi görünen 0,966 dolara sürükleyecek. 

Analist: Büyük yatırımcılar artık Ripple ile fazlaca ilgileniyor

Ayrıca analist, önemli bir gelişmeye de dikkat çekiyor. En az 10.000.000 (6.117.000 dolar) veya daha fazla kripto para tutan XRP balinalarının sayısı son iki hafta içinde önemli ölçüde arttı ve Ekim ayından bu yana yükseliş trendinde olduğu görülüyor.


Popüler Analist: Çok Az Direnç Var! Ripple Ethereum’u Bile Aşacak 5

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Pompliano Ethereum’a Yüklendi ve Ekledi: “DeFi Bitcoin Üzerinde Yükselecek”

Coin Ajans

Bitcoin’de Onmilyonlarca Dolarlık Büyük Tasfiye! İşte Olanlar…

Coin Ajans

Bitcoin bu dirençleri geçerse yükseliş trendine girebilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası