CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Popüler Trader Bitcoin’de 150.000 Dolar İçin Tarih Verdi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Bitcoin (BTC) sahipleri kaçınılmaz olanla başa çıkmalı. Peki ne bu başa çıkılacak şey? Bir sonraki ATH. Bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmak çok uzun zaman alacak. Bu fiyat için altı yıl beklemek istiyor musunuz?

Ünlü kripto para trader’ı ve analisti Michael van de Poppe,
uzun vadeli tahminini BTC fiyatı için yayınladı.

Fiyat Çevrim Süreleri Uzuyor

Analist van de Poppe, kripto para birimlerinin amiral gemisi olan Bitcoin’in (BTC) üçüncü fiyat döngüsünden geçtiğini tespit etti. Ona göre, her döngü bir öncekinden çok daha uzun sürüyor.

Örneğin, 2012-2014’teki ilk döngü 910 gün sürerken, bir sonraki döngü bir önceki döngüden % 55 daha uzun sürdü. Bu hesaba baktığımızda devam eden döngü 2025-2026’da sona erebilir.

Popüler Trader Bitcoin’de 150.000 Dolar İçin Tarih Verdi 3

Van de Poppe, haftalık hareketli ortalama çizgilerin her döngüdeki fiyat seviyelerinin dipleri için güçlü bir destek olduğunu fark etti.

İlk düşüş rallisi 100 Haftalık Hareketli Ortalamanın (MA) altına inemedi, ikincisinin ise 200 Haftalık MA ile ilgisi yoktu. Bu nedenle, bu döngü için, 300 haftalık MA’nın çizgisi, ayılar için çetin bir ceviz olacak.

Sabır Bir Erdem İşareti

Van de Poppe, yeni ‘parabollerden’ çok uzak olabileceğimiz için, Bitcoin (BTC) fiyatına ilişkin beklentilerimizi düşürmek üzere bizlere akıllıca danışmanlık yapıyor.

BTC’nin Kara Perşembe günü gerçekleşmeden önce bile, 2023-2024 döneminin kripto para piyasası döngüsünde 2021’den daha yüksek bir zirve için “son derece doğal” göründüğü konusunda uyarılarda bulunuyor.

Tahmininin, Capriole Investments’taki kripto analisti
Charles Edwards’ın bir başka ayrıntılı tahmini ile uyumlu olduğu anlaşılıyor.

Edwards, Bitcoin (BTC) ağının enerji tüketimini inceledi ve “enerji değeri teorisini” elde etti. Edwards Bitcoin’in (BTC) 5 yıl içinde 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Bu rakamlar, kripto yönetiminin hükümet kısıtlamaları ve kuantum bilgisayarlarının saldırı risklerinden kaçınması durumunda ortaya çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

“BTC 20 Günde 20.000 Doları Görecek!” İşte 3 Usta İsimden Nefes Kesici Bitcoin Tahmini

Karantina Sonrası Bu Ülkede Bankalar Kapanırken Bitcoin Ticareti Tavan Yaptı

Coin Ajans

Tarihi Bitcoin Metriği 0’ın Altına Daldı! Bu Yatırımcılar İçin Ne İfade Ediyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası