CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Popüler Trader: Bu Seviye, Bitcoin’de Birçok Satın Alma Fırsatı Sunacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), 19.500 dolarlık seviyeden reddinin ardından, uzun süredir izlenen bir direnç seviyesine hızla yaklaşıyor. Buradaki satış baskısı oldukça önemli olduğunu kanıtladı ve lider kripto para biriminin 16.400 doların altına inmesine neden olan güçlü bir düşüş görmesini sağladı. Bu düşüş hareketi, ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin’in yorumları nedeniyle olası bir düzenleme dalgasını çevreleyen korku da dahil olmak üzere çeşitli faktörler tarafından tetiklendi.

Orta vadede piyasa eğilimleri neredeyse tamamen Bitcoin’e bağlı. Bu nedenle analistler Bitcoin’in sıradaki direnç seviyelerine vereceği tepkiyi izliyor. Boğalar, son kayıpları sildikçe “V şeklinde” bir toparlanma olma ihtimali yüksek. Trader’ların bundan sonra ne olmasını beklediğine gelince, 18.400 doların üzerindeki bir kırılmanın fiyatını etkileyen herhangi bir zayıflık belirtisini geçersiz kılmak için yeterli olabileceğini belirtiyorlar.

Lomah Crypto: 18.400 doların üzerindeki bir kırılma Bitcoin’e güç pompalar!

Yazım sırasında Bitcoin, mevcut fiyatıyla marjinal bir şekilde işlem görüyor. Mevcut fiyatlar, son düşüşte görülen 16.200 dolarlık  seviyelerden kayda değer bir tırmanışa işaret ediyor. Bu düşüş, lider kripto para biriminin 19.000 dolarlık bölgeye yaptığı ziyaretin hemen ardından geldi. Bu bölgede önemli satış baskısı vardı. Bu nedenle analistlere göre, Bitcoin 18.000 dolarlık bölgede güçlü bir yer edinirse, yakın vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görebilir.

Popüler Trader: Bu Seviye, Bitcoin’de Birçok Satın Alma Fırsatı Sunacak! 4

Popüler analist Lomah Crypto, Bitcoin’in 18.000 doların altındaki bölge boyunca bağlanan direnci kırmakta zorlanacağını belirtti. Ayrıca analist, 18.400 doların üzerindeki kesin bir kırılmanın, lider kripto para biriminin yükselişini sürdürmesini sağlayacağını da vurguluyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Long’ların yarısı 18.080 dolardan kapandı. Haftalık m/aylık kapanışlara gelen dirençle fazla yatırım yapmayı düşünmüyorum. 18,4 bin doları aşarsak pek çok satın alma fırsatı olur… Yapamazsak çok fazla fırsat olmaz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin’de yeni büyük düşüşten endişe edenler için iyi haber TAKİP ET

Coinajans.com

Popüler Analistten Bitcoin’de Long Squeeze Uyarısı

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı yeni bir dip daha yapar mı? TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası