CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Postanelerde Bitcoin satışı başladı TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Güney Yarım Kürenin büyük ülkesinde kripto para ve Bitcoin yatırımcıları artık postanelerden Bitcoin satın alabilecek. Postanelerde Bitcoin satışı yeni ülkelere de örnek olabilir. Bu adım sayesinde Bitcoin’in daha da yaygın hale gelmesi bekleniyor.


Postanelerde Bitcoin satışı başladı

İngiliz Milletler Topluluğunun büyük üyelerinden Avusturalya’da Bitcoin artık postanelerden satışa sunuluyor. Bitcoin yatırımcıları Avusturalya’da seçilmiş postanelerden Bitcoin satın alabilecek.

Avusturalya merkezli kripto para borsası Bitcoin.com.au, Avusturalya postaneleri ile anlaştı ve postaneler ile entegre hale geldi. Bu sayede Bitcoin satışları gerçekleştirilebilecek.

Avusturalya merkezli medya aracı Australia Post’un haberine göre Avusturalyalı yerleşikler nakit ve kredi kartı kullanarak Bitcoin satın alabilecek.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Ethereum alım-satım rehberi: Ethereum nasıl satın alınır? Ethereum yatırım ve Ethereum geleceği beklentileri

Bitcoin.com.au’nun yönetici Holger Arians son gelişmeden oldukça memnun ve bu adımı kripto para piyasaları için dönüm noktası olarak görüyor.

Avustralya’da tahminlere göre 500 bin ile 1 milyon arasında kişinin Bitcoin’i var. Postanelerden Bitcoin satışının başlaması ile Bitcoin kabulü daha da hızlanacağa benziyor.

Avustalya’da toplam 20 Bitcoin ATM’si bulunuyor. Bu ATM’lerden de Bitcoin yatırımcıları Bitcoin satın alabiliyor ve Bitcoin bozdurabiliyor. Aşağıda Avusturya’daki Bitcoin ATM’lerin dağıılıomını görüyoruz.

koinmedya_brave

Postanelerde Bitcoin Postanelerde Bitcoin satışı başladı20 TM’nin 10’u Melbourne’de ve 6’sı Sidney’de bulunuyor.

Şimdi benzer açılımın İngiltere’ye sıçraması bekleniyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

ABD Hazine Bakanı’ndan Ripple’ı (XRP) ilgilendirebilecek kritik açıklama

Coin Ajans

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Çin Pekin’deki Blockchain Projesini Hızlandırma Kararı Aldı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası