CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Yazının yazıldığı sırada Bitcoin ve kriptolarda etkili bir yükseliş gerçekleşti.  Özellikle corona virüsünün etkilediği piyasa önemli ölçüde toparlanma aşamasına girmiş durumda

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin yaklaşık olarak 7.100 dolar seviyelerindeki direnci kırmış durumda. Lider kripto para birimi % 5 yükselişle 7.540 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler 6

Bitcoin’de son 24 saatte oluşan hacim ise 42 Milyar dolar seviyelerinde. Son yükseliş Bitcoin’in piyasa değerini 136 milyar dolar seviyelerine taşıdı.

Ethereum

Ethereum’a baktığımızda son yükselişle fiyat 189 dolar seviyelerine gelmiş durumda. ETH’deki yükseliş % 3,3 seviyelerinde. Son yükselişle Ethereum’un piyasa değeri 20 dolar seviyelerine geldi.

Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler 7
Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler 8

XRP

Yüzde 4 yükselişin gerçekleştiği XRP’de fiyat da 0,196 dolar seviyelerine gelmiş durumda.

Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler 9

Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler

Twitter’da Crypto Michael olarak bilinen ünlü analist son tweet’inde Bitcoin’de 7.200 doların üzerindeki direncin kırılması durumunda lider kripto para biriminin 8.000 dolara kadar çıkabileceğini belirtti ve bu sabahki yoğun hareketin bunun Bitcoin’in bir sonraki yukarı hedefi olacağını gösteriyor gibi durduğunu vurguladı.

Bitcoin

“7.100 dolar geri kazanılıyor ve 7.600-8.000 dolar test edeceğimizi varsayacağım. Büyük bir pivot olarak 6.900 dolara doğru bir düşüş görülebilir. Orada durmak ve long pozisyonu almak istiyorum. Eğer kaybedersem, 6.600 doları hedefleyeceğim”.

Chase_NL isimli trader daha önce boğaların oluşturduğunu yüksek bir boğa teknik flamayı teyit etmek için zamanın tükendiğini fark ettiğini vurgulayarak son yükselişin tam zamanında geldiğine işaret ediyor. Bu kırılmanın paterni doğruladığını ifade eden Trader Bitcoin’in daha yüksek “patlaması” için kapıları açtığının görüldüğünü ifade ediyor.

Bitcoin

Bu paternin 7,100 dolardan başlayan yükseliş tepkisiyle birleşmesi, 8,000 dolarlık bölgeye yönelik bir hareketin yakın olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Popüler Türk Analist Bitcoin’de Kritik Haftalık Kapanışa Dikkat Çekti

Coin Ajans

Piyasa bu kadar belirsizken Bitcoin almak mantıklı mı?

Coin Ajans

CNBC Analistinden Bitcoin Tahmini: Önce Geri Çekilme, Sonra İnanılmaz Fiyatlar!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası