CoinAjans.com
Kripto Analiz

Ralliye başlayan popüler altcoin’de izlenecek seviyeler

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Ethereum %10’un üzerinde yükseldi ve ABD doları karşısında 700 dolarlık direnç bölgesini kırdı. ETH fiyatı kazançları pekiştiriyor ve 750 dolar ve 765 dolara yükselebilir.

Ethereum, 650 dolar ve 680 dolar direnç seviyelerinin üzerinde güçlü bir artış başlattı.

Fiyat şu anda 733 dolar seviyesinde yer alıyor  ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 655 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi var.

Parite, yukarı yönlü hareketini 750 dolar ve 765 dolar direnç seviyelerine doğru sürdürebilir.

Ethereum fiyatı artıyor

Ethereum, 620 doların üzerinde bir destek tabanı oluşturduktan sonra 650 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde güçlü bir artış yaşadı. ETH fiyatı 650 dolar seviyesinin oldukça üzerinde kaldı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde güzel bir şekilde yerleşti.

Artış sırasında, ETH / USD saatlik grafikte 662 dolar civarında dirençle yükselen bir kanalın üzerinde bir kırılma oldu. Fiyat 680 dolar ve 700 dolar direnç seviyesinin üzerinde daha fazla yükseliş için kapıları açtı. Bir konsolidasyon aşamasına başlamadan önce Ethereum fiyatı yıllık 733 dolardan yeni bir yüksek seviyeye yükseldi.

Şu anda fiyat 700 dolar seviyesinin üzerinde konsolide oluyor.

Ethereum Price

Aşağı yönde 690 dolardan başlayan birçok destek var. Artış yönünde 718-720 dolarlık direnç bölgesi boğalar için büyük bir engel oluştursa da ETH bu seviyeleri yazının yazıldığı sırada kırmış durumda.

740 dolarlık direncin üzerinde net bir kırılma, büyük olasılıkla daha fazla yükseliş için kapıları açacaktır. Bir sonraki büyük direnç, Ethereum 765 doları test edebileceği 750 dolar seviyesine yakın.

ETH’de desteklenen düşüşler neler?

Ethereum 740 dolar ve 745 dolarlık direnç seviyelerini geçemezse, daha düşük bir seviyede düzeltme yapabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek 695 dolar seviyesine yakın.

İlk büyük destek 690 dolar seviyesine yakın. Ana destek şu anda 650 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Aynı grafikte 655 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi de var.

Teknik göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kazanıyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesinin oldukça üzerinde.

Destek Seviyesi – 690 dolar.

Direnç Seviyesi: 750 dolar.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Satoshi Nakamoto paniği ile düşen Bitcoin’de hedef neresi?

Bitcoin bu seviyeye düşme riski ile karşı karşıya

Bitcoin Teknik Analiz : 04 Mart 2020

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası