CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Rapor: “ Grayscale GBTC ürününde 1,2 milyar dolardan fazla pozisyon bulunuyor ”

kripto para haber coinajans

Three Arrows Capital, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na bir 13G dosyası sunarak Grayscale  Bitcoin Trust ürününde 1 milyar dolardan fazla bir pozisyon olduğunu açıkladı.

Singapur yatırım firmasının hareketi, dayanak varlığa göre işlem gördüğü primi yararlanmak için bu yılın başlarında yerleştirilen trust’a benzer şekilde büyük bir pozisyon izliyor. Daha önce firma 259 milyon $ değerinde GBTC’nin % 6.26’sına sahipti. En son başvuruya göre, firmanın pozisyonu 1.24 milyar doları temsil ediyor. Firmanın mevcut pozisyonu 36.969 bitcoin veya GBTC’nin % 6.1’ini temsil ediyor.

Rapor: “ Grayscale GBTC ürününde 1,2 milyar dolardan fazla pozisyon bulunuyor ” 5

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Kyle Davies, “Grayscale ekibiyle çalışmaktan zevk almaya devam ediyoruz ve kripto ekosistemine daha fazla yatırım yapmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Three Arrows’a göre, pozisyon Grayscale’in Bitcoin Trust’taki en büyüğü. Bitcoin’in fiyat artışıyla kilit adımda, Grayscale tarafından ürün paketi genelinde yönetilen varlıklar arttı. GBTC ürünü, yatırımcılara menkul kıymet olarak yapılandırılmış bir araç aracılığıyla kendilerini bitcoin’e dolaylı yatırım için bir yol sunuyor.

The Block’un verilerine göre, trust tasarrufları 607.000 BTC’yi aştı.

Rapor: “ Grayscale GBTC ürününde 1,2 milyar dolardan fazla pozisyon bulunuyor ” 6

Ürünün hisseleri genellikle yüksek bir primle işlem görür – bu da tüccarların trust hisselerini ödünç alarak arbitraj ticareti yapmalarına olanak tanır. GBTC’nin haftalık primi, 2017 yazında % 100’ün üzerinde bir düşüşle son birkaç yılda % 18’e geriledi.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Dünyanın en zengin kişileri listesi yayımlandı: Listede kripto para girişimcileri de var

Coin Ajans

2019’da 20 milyar dolarlık Bitcoin buhar oldu – Teşekkürler BitMeX!

Coin Ajans

İşte Messari analistine göre uçacak 4 coin! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası