CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Ripple alım sinyalleri yayıyor: İşte dikkat edilmesi gereken seviye TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

30 cent bandından düşen XRP, 23 cent’te destek bulmuşa benziyor. Bu seviyede Rippe alım sinyalleri yayıyor.


Ripple alım sinyalleri yayıyor

Ripple’ın XRP’si 2 Eylül’de kripto para piyasalarında yaşanan düzeltmenin etkisi ile %20’nin üzerinde değer kaybı yaşadı. XRP 30 cent’ten 24 cent’in altına geriledi. 23 cent seviyesinde destek bulan XRP, yazının kaleme alındığı saatte 24.4 cent’ten işlem görüyor. Ripple boğaları XRP’yi 25 cent’in üstüne taşımaya çalışıyor.

3 Eylül’de düzeltme kripto para piyasalarındaki top 3 sıralamasını da değiştirdi. Hem Tether arzındaki artış hem de XRP fiyatlarındaki düşüş Ripple’ı 3’üncülük sırasından etti.

XRP’nin Tether’den 3’üncülük sıralamasını geri alması için fiyatlarını (arzı sabitken) 33 cent’e çıkarması gerekiyor.

koinmedya_brave

Ağşağıdaki grafikte saatlik XRP fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. RSI değerleri aşırı alım gölgesinden döndü ve 55 seviyesinde. Saatlik RSI değerlerine göre Ripple’da alım sinyalleri belirmeye başladı.

Ripple alım sinyalleri Ripple alım sinyalleri yayıyor: İşte dikkat edilmesi gereken seviye

Bu arada saatlik XRP fiyatları 100 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin üstüne çıktı. Kısa vadede trend yavaş yavaş pozitife dönüyor.

Kripto para piyasaları tekrardan değerlenmeye başladı. Düzeltmenin etkisi ile 310 milyar dolara kadar gerileyen toplam piyasa büyüklüğü 336 milyar dolara kadar çıktı. Bu arada Bitcoin hakimiyet oranları, Bitcoin’in 10 bin doların üstünde tutunmasına rağmen düşmeye başladı ve %56,6 bandına geriledi. Bu durum altcoinlerin tekrardan Bitcoin karşısında değer kazanmaya başladığını gösteriyor.

Ethereum’daki Bitcoin miktarı rekora koşuyor

Yazının kaleme alındığı saatte DeFi platformlarının tokenlarının tekrardan değer kazanmaya başladığını görüyoruz. Yearn.Finance (YFI), Aave (Lend), Ren ve Synthetix Network (SNX) %20 ve üstü değer artışı yaşanıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Compound COMP token 24 saatte 2x yaptı: Yükseliş devam eder mi? TAKİP ET

Tether arzında TRON blockchain artık bir üst sırada TAKİP ET

Ethereum düşüşü durdu mu?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası