CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple balinaları büyük yükseliş sonrası operasyonda! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Ripple balinaları büyük yükseliş sonrası yine operasyona çıktı! XRP fiyatı son bir haftadan bu yana %100 değer kazanırken; yükseliş en çok onların işine yaradı! İşte en son Ripple haberleri ve dava ile ilgili yaşanan son gelişmeler...

Ripple balinaları 110 milyon XRP taşıdı!

 Ripple davasında yaşanan olumlu gelişmelerin ardından, yükselişi fırsat bilen balinalar yine durmadı. Balinalara ait büyük kripto para işlemlerini takip eden popüler bir hesap, son 24 saat içinde birkaç kripto platformu arasında büyük miktarda XRP transferi yapıldığı tespit etti.

XRP fiyatı 1,96$ seviyesine yükselirken, 110 milyonu aşkın token büyüklü küçüklü kripto borsaları arasında yer değiştirdi.

Ripple balinaları yine harekete geçti! 

koinmedya_paradex

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre; son 24 saat içinde, büyük ve küçük borsalar arasında 110 milyon XRP tokeni taşındı.

Bu işlemler gerçekleşirken, dördüncü en büyük kripto para birimi, Ocak 2018’den bu yana ilk kez 1,96$’lık yeni bir zirve yaptı.

Ripple balinaları

Kripto borsaları arasında 211 milyon dolar değerinde XRP transfer edildi!

Whale Alert tarafından yayınlanan son tweetlere göre, son 24 saat içinde Binance, Huobi, Bitstamp ve bazı küçük platformlar arasında 211.039.307$ değerinde inanılmaz bir token transferi gerçekleşti.

İşlemlerden en büyüğü Bitfinex, Kraken, Binance ve Huobi arasında gerçekleşti. Bitfinex, Kraken borsasına 20 milyon XRP; Binance ise, 20 milyon coini Huobi’ye kaydırdı.

“koinmedya_binance”

Diğer işlemler nispeten daha küçüktü: 

  • Coinbase kendi cüzdanları arasında 3,4 milyon XRP taşıdı.
  • UpBit ve Binance arasında ve dahili olarak yaklaşık yedi milyon XRP transferi yapıldı. Ayrıca küçük borsalar da büyük miktarlarda XRP taşıdı.
ripple balinaları Ripple balinaları büyük yükseliş sonrası operasyonda!

Ripple kurucusundan dev dump!

Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb, 4 Nisan’dan bu yana 100.8 milyon XRP’yi piyasaya sürmek için cüzdanından çıkardı. Tacostand olarak adlandırılan Jed McCaleb’e ait cüzdandan toplam 100.8 milyondan fazla XRP’nin taşındığı 9 büyük işlem gerçekleştirildi.

Ripple haberleri

Kripto topluluğu, sekiz milyar XRP’nin geri kalanını Ağustos ayına kadar satacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, günlük satışlarını 40 milyon XRP’ye çıkarırsa, McCaleb cüzdanını bundan çok daha önce boşaltabilir.

2018’den beri ilk kez bu seviyeyi gördü! Ripple neden yükseliyor?

Bugün erken saatlerde, dördüncü en büyük kripto para, Binance borsasında 1,96$ seviyesine dokundu.

Ripple balinaları

Şu anda XRP, 4 Ocak 2018’de kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84$‘dan hala çok uzak bir seviyede işlem görüyor. Ancak Ripple davasında yaşanan olumlu gelişmeler, varlığın fiyatına daha fazla ivme kazandırabilir.

koinmedya_brave

Şöyle ki; Ripple, son günlerde ana yatırımcısı Tetragon tarafından açılan davada ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı yasal zaferler kazandı.

175 milyon dolarlık öz sermayesini geri almak ve Ripple’ın varlıklarını geçici olarak dondurmak için Tetragon tarafından açılan ve 17 Mart 2021 tarihinde Ripple lehine sonuçlanan davada yeni bir gelişme yaşandı.

Delaware Yüksek Mahkemesi, Tetragon’un fonlarını Ripple’dan alma talebini reddettikten sonra, şimdi de 3.463 milyon dolarlık yasal masrafların İngiliz yatırım şirketi Tetragon Financial Group tarafından ödenmesine karar verdi.

Ayrıca birkaç gün önce, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve eski CEO’su Chris Larsen, SEC tarafından kendilerine karşı açılan davayı reddetmek için mahkemeye ayrı ayrı dilekçe sundu.

Yine geçtiğimiz günlerde mahkeme, Ripple kanadından gelen SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeleri de ortaya koyması yönündeki talebi kabul etti. Bu gelişme Ripple’ın ilk zaferi olarak değerlendirdi.

Bir başka olumlu gelişme ise, SEC’in Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’in kişisel mali kayıtlarını sunma talebi hakkında verdiği karardı. Mahkeme bunun, mevcut dava ile ilgili olmadığını belirterek SEC’in talebini reddetti.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple cüzdanın ağzını sonuna kadar açtı, piyasaya dev XRP sürümü TAKİP ET

Coinajans.com

Analiz: Ripple kısa vadede patlama yapabilir

Coin Ajans

Altcoinlerden kaçan para sayesinde Defi coinleri pump yapıyor! İşte liste TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası