CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple balinaları yeniden harekete geçti

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple balinaları yeniden hareketlendi! Yaklaşık 50 milyon XRP’lik bir transfer gerçekleştirildi. Son zamanlarda büyük bir satış baskısına maruz kalan yerel token XRP ile ilgili yükseliş umutları sönüyor mu?


Ripple balinaları yeniden hareketlendi!

Üçüncü en büyük kripto para birimi, son bir hafta içinde büyük bir satış baskısına maruz kalarak, 0,20$’ın altına düşme riskiyle karşı karşıya kaldı.

Dün (26 Kasım 2019) ise, balina hareketlerini takip eden, whale_alert olarak bilinen Twitter hesabı, yaklaşık 50 milyon XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan bir kripto para borsasına taşındığını tespit etti.

Whale Alert’e göre, dün Ripple balinaları yeniden harekete geçti ve yaklaşık 11.033.148 dolar değerindeki 49.999.996 XRP’yi bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a taşıdı.

Hareket, Ripple’nin blockchain ağında 08:41:21 UTC’de r38DNbMu9bzaGzo6iPBK7LTTDRfPx3byFd ve rDsbeomae4FXwgQTJp9Rs64Qg9vDiTCdBv olarak tanımlanan cüzdan adresleri arasında gerçekleşti.

Ayrıca Whale alert tarafından bildirilen bu işlem, 0,000045 XRP’lik transfer ücreti ödenerek başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

XRP ile ilgili ralli umutları sönüyor!

Son zamanlarda XRP’de yaşanan değer kaybı, yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle öfkeli topluluk üyeleri artık, Ripple’nin yerel kripto para biriminden umudunu kesmeye başladı.

Bazıları XRP’nin büyük bir düşüş daha kaydedeceğine inanırken, bazıları 10 centin altını bile görebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte BTC hayranları da boş durmuyor ve XRP topluluğunu, tokenlerini satmaya ve Bitcoin almaya çağırıyor.

Ripple balinaları yeniden hareketlenirken, XRP, son 24 saat içinde yaklaşık %2’lik bir fiyat yükselişine tanık oldu. Ancak işlem değeri bakımından radikal bir değişiklik gösteremedi.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, XRP, 9,64 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’e göre 3. en büyük kripto para olmaya devam ediyor ve USD karşısında 0,22 seviyesinde işlem görüyor.

Swell konferansı ve Ripple ortakları XRP fiyatını etkilemedi

Analistler daha önce, Swell etkinliğinin XRP’nin işlem değeri üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna inanıyorlardı. Ki önceki etkinliklerde fiyat, yükseliş göstermişti. Ancak, Ripple’nin bu yıl 3.sü düzenlenen konferansı Swell 2019, XRP’nin fiyatını etkilemedi.

Bu arada XRP tokeninin arkasındaki şirket, uluslararası havale sağlayıcıları ile çok sayıda ortaklık anlaşması yapmaya devam ediyor.

XRP balinaları tekrar hareketlenirken, bir gün önce de Ripple, havale devi MoneyGram’a ortaklık kapsamında taahhüt ettiği yatırımın 20 milyar dolarlık kalan kısmını da ödedeğini açıkladı.

Ancak şimdiye kadar hiçbiri XRP fiyatını yukarı yönlü bir grafiğe taşıyamadı. Son zamanlarda, XRP’nin blockchain ekosistemindeki gelişmeler, ağdaki günlük işlem hacimlerine yansımış olsa da fiyatlar üzerinde olumlu bir etki yaratmayı başaramadı.

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

İlgili Haberler

Ripple destekli Flare Network’ten sürpriz entegrasyon! TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple ortağından İngiliz bankacılık uygulamasına dev destek! TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple yüzde 35 ilave düşüşe hazırlanıyor olabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası