CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple balinalarından dev yükselişi fırsata dönüştürme atağı! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

 Ripple balinaları yükselişi yine fırsata çevirdi! Balinalara ait büyük kripto para işlemlerini takip eden popüler bir hesap, son 24 saat içinde kripto devleri arasında büyük miktarda XRP transferi yapıldığı tespit etti.

XRP haber: Ripple balinalarından büyük transfer!

Büyük balina işlemlerini takip eden Whale Alert, son 24 saat içinde fintech devinin birkaç kripto borsasına büyük miktarda XRP gönderdiğini tespit etti.

XRP haber: Ripple balinaları

Whale Alert ayrıca son 24 saat içinde birkaç kripto devi arasında büyük miktarda XRP transferi yapıldığını ortaya çıkardı.

Popüler balina takip hesabına göre, San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple Labs, aralarında Binance ve Bitso’nun da yer aldığı birkaç borsaya 110 milyonu aşkın XRP gönderdi.

Whale Alert tarafından paylaşılan veriler, son 20 saat içinde 110.300.000 gibi devasa miktarda XRP’nin yer değiştirdiğini söylüyor.

Bu işlemlerde Ripple ile birlikte aralarında Ripple‘ın ODL koridoru Bitso, Coinbase ve Binance’ın da bulunduğu bazı borsaların adı geçiyor.

  • Whale Alert’e göre, son 24 saat içinde, birden fazla kripto borsası ve blockchain şirketi, toplam 97.823.093$ değerinde 110.300.000 XRP coin taşıdı.
  • Ripple, 12 milyon XRP’yi, hacim bazında dünyanın en büyük kripto alım satım platformu Binance’e aktardı. 
  • Ayrıca şirket, 10 milyon tokeni, İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisini bölgeye taşıyan Meksika merkezli ODL platformu Bitso’ya gönderdi.
  • Son olarak; Poloniex borsası, cüzdanları arasında 21 milyon XRP’lik transfer gerçekleştirdi.

Bu transferler daha öncekiler gibi, balinaların XRP’deki yükselişi fırsata çevirme girişimi olabilir. Bununla birlikte; şirket tarafından yapılan transferler, varlığın likiditesini artırmak için de gerçekleştirilmiş olabilir.

Nitekim, özellikle Ripple ve Binance ikilisi arasında sık sık benzer transferler gerçekleşiyor. XRP’nin likiditesini desteklemek için Ripple, Binance’a daha önce de büyük miktarlarda token gönderdi. Bu transferlerde Binance zaman zaman bu fonları, Ripple’a geri gönderir. Bu sefer ki de bu tarz işlemlerden biri gibi görünüyor.

XRP haber: Ripple, SEC’e karşı ilk yasal zaferini kazandı!

Bu arada transferler gerçekleşmeden önce, SEC davasında yeni gelişmeler yaşandı. Federal mahkeme, Ripple’ın avukatlarının Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeler ortaya koyması yönündeki talebinin, SEC tarafından karşılanması gerektiğine karar verdi.

Şöyle ki; mahkemede Ripple XRP’nin Bitcoin ve Ethreumdan farkı olmadığını bu nedenle bir menkul kıymet sayılamayacağını ve Garlinghouse ve Larsen’e ait mali kayıtların davaya konu olamayacağını ileri sürdü. Bu nedenle SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeleri de mahkemeye sunmasını ve şirketin üst düzey iki yöneticisinin mali kayıtlarının istenilmemesini talep etti.

“sportsbet”

 SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeleri sakaldığını iddia etmesine karşılık; mahkeme heyeti Ripple’ın bu önemli talebini kabul etti. Sonuç olarak; bu durum Ripple’nin ilk yasal zaferi olarak değerlendirildi.

XRP yeniden 5. sıraya geriledi!

SEC davasıyla ilgili olumlu gelişmeler, XRP fiyatına büyük bir ralli yaptırırken; haberlerin ardından, XRP 1 doların üzerine çıktı ve yeniden CoinMarketCap‘te dördüncü sıraya yükseldi. Ancak yazımızı yayına hazırlandığımız sırada XRP, beşinci sırada yer alıyor (Tether’in USDT tokeni dördüncü sırada yer alıyor) ve 0,94 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple yeni dip yapar mı?

Coin Ajans

Ripple teknik analizi: XRP grafiğinde kritik anlar! TAKİP ET

Coinajans.com

Goldman Sachs analisti Küresel daralma nedeniyle öyle bir BTC fiyat tahmini söyledi ki… TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası