CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple balinalarından şaşırtan hareketler! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Santiment verileri XRP balinalarının satın alma çılgınlığına işaret ederken, büyük oyuncular yine devreye girdi!

Ripple balinalarından satın alma çılgınlığı!

Bugün (30 Nisan Cuma), XRP fiyatı 17 Nisan’dan bu yana ilk kez 1.60$’a ulaştı. TradingView verileri, Bitstamp’ta (06:47 UTC’de) XRP fiyatının 1,60 dolara ulaştığını gösteriyor.

ripple balinalarından Ripple balinalarından şaşırtan hareketler!
1 Günlük XRPUSD Grafiği (Bitstamp) – Kaynak: TradingView 

 

Popüler bir on-chain analisti olan Ali Martinez 28 Nisan Çarşamba günü paylaştığı bir tweette, balina hareketlerine dair çarpıcı bir detaydan bahsetti. Ona göre, Santiment verileri, XRP balinalarının satın alma çılgınlığına girdiğini gösteriyordu. Nitekim Çarşamba gününden bu yana XRP fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseliyor.

Şu anda, XRP 1.54$ civarında işlem görüyor. Bu da XRP’nin son 24 saatlik zaman diliminde yaklaşık %10 oranında değer kazandığı ve 2021’nin başından bu yana ise USD karşısında %610.42 yükseldiği anlamına geliyor.

koinmedya_paradex

Ripple balinaları yine harekete geçti!

XRP %10 yükselirken, büyük oyuncular 104,7 milyon XRP taşıdı!

Aralarında Blockchain devi Ripple, Ripple’ın Avrupa ODL koridorunun da yer aldığı birkaç büyük kripto borsası tarafından, özellikle Çin ve ABD arasında, devasa miktarda XRP transferi yapıldığı tespit edildi.

ripple balinalarından Ripple balinalarından şaşırtan hareketler!

Kripto balinalara ait büyük işlemleri takip eden popüler bir hesap olan Whale Alert, son 24 saat içinde Ripple ve bazı büyük kripto borsaları tarafından devasa miktarda XRP transferleri gerçekleştiğini ortaya koyuyor. 

 Whale Alert tarafından, 104.7 milyon XRP’lik büyük işlemler tespit edildi.

Yaklaşık 104.7 milyon XRP, Ripple ve Avrupa ODL koridoru Bitstamp dahil olmak üzere, Binance ve Huobi gibi popüler bazı kripto platformları tarafından transfer edildi.

“koinmedya_binance”

Bu arada, Ripple duyurusunun etkisiyle son 24 içinde XRP, %10’un üzerinde yükseldi.

164 milyon dolarlık XRP yer değiştirdi!

DLT takip platformu Whale Alert tarafından sağlanan veriler, son 24 saat içinde Ripple’ın, BItstamp, BitGo ve birkaç büyük kripto platformu ile birlikte 97,1 milyon XRP’nin yerini değiştirdiğini gösteriyor.

Aktarılan XRP’lerin toplam USD karşılığı ise, işlemin yapıldığı sıradaki fiyattan 163.792.605$’a tekabül ediyordu.

Ayrıca San Francisco merkezli blockchain devi Ripple, RL18-VN cüzdanı aracılığıyla Çin’in en büyük kripto borsası Huobi’ye 15,2 milyon XRP gönderdi.

İşlemlerden bir diğerinde ise Ripple, yine operasyonel harcamalarını karşılamak üzere oluşturduğu ve XRP satışlarında kullandığı RL43-EE olarak bilinen cüzdana* 10 milyon XRP gönderdi.

koinmedya_brave

(*Her iki cüzdan da şirketin OpenCoin olarak başladığı ve daha sonra Ripple Labs olarak isim değişikliğine gittiği dönemde, yani 2012-2013 yıllarında oluşturuldu.)      

 Bu arada Bittrex tarafından Güney Kore merkezli kripto borsası Upbit’e 20 milyon XRP taşındı. Ripple’ın XRP tabanlı sınır ötesi ödeme platformu ODL (İsteğe Bağlı Likidite)’yi destekleyen ve XRP/EUR ODL koridorunu çalıştıran ortaklarından Bitstamp borsası, saklama hizmeti BitGo ile 44,5 milyon XRP coini takas etti.

Ripple balinalarından şaşırtan hareketler!

XRP neden yükseldi?

SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao’nun geçtiğimiz günlerde Ripple kurucu ortağı Chris Larsen’in, SEC davası sonuçlandıktan sonra şirketin halka arz başlatmayı planladığını söylemesinin ardından, XRP %10’dan fazla artış gördü.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada XRP, CoinMarketCap verilerine göre 1.53 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple’dan XRP Ledger’ı Merkez Bankalarına açacak kritik adım! TAKİP ET

Coinajans.com

TRON efsanesi bitiyor mu? Tron raporunda ilginç sonuçlar! TAKİP ET

Ripple teknik analizi: Yüzde 9 düşen XRP’de satışlar sona erdi mi? TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası