CoinAjans.com
Altcoin

Ripple boğaları güç mü kaybediyor?

Ripple boğaları güç mü kaybediyor? 1
fairspin_banner

Ripple boğaları güç savaşını kazanabilecek mi? Yükselen bir takoz (kama) formasyonunda yer alan XRPUSD, şu sıralar negatif bölgede işlem görüyor. Yakın vadede pariteyi ne bekliyor?


Ripple boğaları güç kaybediyor!

XRPUSD – Temel teknik seviyeler:

Direnç seviyeleri: 0.260$, 0.270$, 0.280$

Destek seviyeleri: 0.200$, 0.190$, 0.180$

Ripple (XRP) fiyat analizi

Bugün, XRPUSD %2’lik bir kayıpla negatif bölgede işlem görüyor ve Ripple boğaları güç kaybediyor. Bu arada fiyat, kırılmaya meyilli yükselen bir kama formasyonu içinde hareket ediyor. Dolayısıyla fiyat hareketinde oluşan büyük daralma göz önüne alındığında, kamadan çıkış, parite için çok şiddetli olabilir.

Ripple boğaları güç Ripple boğaları güç mü kaybediyor?XRPUSD – Günlük Grafik

Ripple (XRP) fiyatı, en yüksek 0.243 dolar ile en düşük 0.227 dolar aralığında hareket ediyor. Ve şu sıralar Ripple boğaları güç kaybederken, parite 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor.

Ayrıca günlük grafikte 0,240 dolarlık direnç, boğaların işini zorlaştırıyor. Bu nedenle, 0,240 dolarlık engelin üzerindeki düzeltme daha uzun sürebilir.

Öte yandan, bu direnç kırılmazsa, boğaların cesareti kırılabilir. Bu da boğaların dengeyi kaybetmesine ve fiyatın 0.220$’a kadar düşmesine yol açabilir. Bu arada, daha geniş bir teknik perspektiften baktığımızda, Ripple’nin Ocak ayında hala yükseliş eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca, yükselen kanal desteği, mevcut trend için kritik olmaya devam ediyor. Destek yeniden test edilirse, kuzeye doğru bir geri sıçrama beklenebilir.

Diğer taraftan, XRP’nin müthiş bir şekilde 0.260$, 0.270$ ve 0.280$ direnç seviyeleri yönünde hareket etmesi için kanal direncinin düşmesi gerekiyor. Dahası, stokastik RSI’nın yönü güneye baktıkça 0.200$, 0.190$ ve 0.180$ destek seviyeleri gündeme gelebilir.

BTCUSD teknik analizi

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Ripple’nin fiyatı, 19 Aralık’tan bu yana kanal içinde yer alıyor. Şimdilik fiyat, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde, 2721 SAT üzerinden işlem görüyor.

Günlük grafiğe baktığımızda, stokastik RSI aşırı alım bölgesine girmek üzere olduğu için, piyasada yükseliş eğilimi görülme ihtimali yüksek.

Ripple boğaları güç Ripple boğaları güç mü kaybediyor?XRPBTC – Günlük Grafik

Diğer bir deyişle, parite hareketli ortalamaların altına düşmeye karar verirse, bir sonraki kilit destek 2500 SAT ve altı olabilir. Bu arada, yukarı yönde, olası bir yükseliş piyasayı 2900 SAT ve 3000 SAT direnç seviyesine götürebilir.

Kaynak

İlgili Haberler

2020 Ripple fiyat tahmini

Coin Ajans

Bitcoin Borsası Upbit’ten Çalınan Ethereum Hareket Halinde – ETH Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

Coin Ajans

2. ve 3. çeyrek kripto paralar için mükemmel bir dönem olabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası