CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ripple CEO’sundan “Ortalığı Karıştıracak” Bitcoin ve Ethereum Açıklaması

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) çok fazla elektrik tüketiyor ve bu durum iklim değişikliği aktivistlerini daha fazla endişelendirmeli.

Bitcoin
ve Ethereum’un muazzam enerji tüketimi  Ripple
CEO’sunun gündeminde

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, tepki çekecek bir açıklama yaparak Proof-of-Work (PoW) algoritmasıyla çalışan Bitcoin ve Ethereum ağlarını eleştirdi. Brad Garlinghouse, PWC’nin Blockchain uzmanı Alex de Vries tarafından yürütülen bir bomba çalışmaya yanıt olarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) çok fazla enerji harcadıkları için topa tuttu. Brad Garlinghouse, kripto para madenciliğinin küresel iklim değişikliğine etkisinin fazla olduğuna inanıyor.

Bitcoin madenciliği, sağlıklı bir ağı sürdürmek için hesaplama gücüne dayanan, proof-of-work temelli bir kripto para birimidir. Gerçekten de çok fazla elektrik tüketirken, BTC madenciliğinin yüzde 74’ünden fazlası, çevresel hasarı azaltan yeşil enerji kaynaklarıyla güçlendiriliyor. Sonuçta, BTC enerji ile desteklenir, yani gerçek içsel değere sahiptir. 

“Neler Oluyor? Onmilyonlarca Dolarlık Bitcoin ve Ripple Borsalara Boşaltıldı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Düşüş sonrası kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Balina Selloff’unu ve 10.000 Doları Bildi! Analist, Fırlayacak 4 Altcoin ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı

Corona Virüsü Sonrası Bitcoin Ralli Yaparken, Bu Emtia Sert Düştü

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası