CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple, Coinbase ve bir kripto balinasından devasa XRP transferleri

kripto para haber coinajans

Kripto izleme hizmeti Whale Alert, toplam 365.7 milyon XRP taşıyan beş şaşırtıcı derecede büyük XRP işlemi tespit etti. Aralarındaki en büyük yığın 181 milyon XRP idi. Ripple, XRP tokeninin bu devasa miktarının gönderilmesine katılan taraflardan biriydi.

XRP

Ripple ve diğer büyük partiler tarafından yapılan 98,2 milyon dolar değerinde XRP transferi

Whale Alert, son 20 saat içinde Ripple ve diğer yüksek profilli kripto oyuncularının yaklaşık 365,7 milyon XRP aktardığını bildirdi.

Kriptodaki bu miktar, fiat’ta şaşırtıcı bir şekilde 98.162.899 $ ‘a denk geliyordu.

Ripple kripto devi, cüzdanları arasında 39,4 milyon XRP gönderdi. Diğer katılımcılar kripto borsaları Huobi ve Coinbase.

180.000.000 XRP (53.821.418 $) taşıyan en büyük işlem, kayıtsız bir sahibinin cüzdanına gönderdiği anonim bir kripto balina tarafından yapıldı.

ABD SEC menkul kıymetler düzenleyicisinin Ripple’a karşı açtığı son davanın ardından büyük XRP işlemleri gerçekleşmeye başladı; XRP önce yüzde 30 civarında kaybetti ve ardından düşmeye devam etti.

ABD’nin daha önce bildirdiği gibi XRP balinalarının sayısı (cüzdanlarında 10 milyon XRP veya daha fazla olan) azalmaya başladı. Bununla birlikte, bireysel yatırımcılar (cüzdanlarında 1 milyon XRP veya daha az) ekosistemde ortaya çıkmaya devam ediyor.

23 Aralık’ta Ripple, eski CTO’su Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb’e 133 milyon XRP gönderdi.

XRP, bu yılın kazançlarını silerek 0,27 dolara geriledi

Bu haftanın başlarında ana akım medya ve kripto medyası tarafından duyurulduğu üzere, SEC, şirket ile eski ve mevcut üst düzey yöneticilerini, XRP’ye atıfta bulundukları üzere kayıtsız menkul kıymetleri kurumsal yatırımcılara satma konusuyla ilgili bir dava açtı.

Resmi SEC şikâyeti, Chris Larsen ve Brad Garlinghouse arasındaki yalnızca 600 milyon doları da kapsıyor

Bu haberde, üçüncü büyük kripto para birimi XRP 0,64 dolardan değer kaybetmeye başladı. Şimdiye kadar XRP, bu yıl elde ettiği tüm kazanımlarla değerinin yüzde 50’den fazlasını kaybetti.

CoinMarketCap’in verilerine göre, yazım anında token 0,27 $ ‘dan işlem görüyordu.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Tüm altcoinler pump yaparken Ripple neden artmıyor? TAKİP ET

En Büyük 3 Kripto Para Fonu ve Portföyleri

OMG’ye Tether dopingi: 22 ayın zirvesine çıktı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası