CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Ripple düşmeye devam eder mi? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Ripple düşmeye devam edebilir! Ayın başında başlattığı yükseliş trendini sürdüremeyen popüler kripto parada, bu seviyelere dikkat!


Ripple düşmeye devam edebilir!

Ripple (XRP), 2 Ağustos’taki düşüşün ardından başlattığı yükseliş trendini sürdüremedi ve 0,27 dolara kadar düştü. Daha sonra alıcılar, fiyatı yukarı doğru iterek, XRP’nin yeniden toparlanmasını sağladı.

Ancak piyasa tekrar düşüşe geçti ve Ripple da 0,30 dolar desteğinden bir kez daha reddedildi. Kripto 0,30 dolarlık desteğin üzerinde konsolide olurken; genel olarak piyasada da üç gün boyunca yatay hareketler görüldü.

En son 0.28$’a düşmeden önce, alıcılar ve satıcılar bir süre 0.30$’ın üzerindeki fiyat seviyelerinde hakimiyet mücadelesi verdi. Ancak Ripple düşmeye devam etti ve 0.29$’ın üzerinde düzeltme yaptı.

koinmedya_brave

Kripto para piyasası şu anda, kritik bir satış baskısıyla karşı karşıya. Ve XRP’deki son düşüşün nedeninin de kripto para piyasasında (Bitcoin ve altcoinler arasında) görülen yüksek korelasyon olduğu düşünülüyor.

Bitcoin 11.500 dolara geri dönüyor. Ve bu durumda Ripple’ın yükselişe devam etmesi pek olası değil. Bugün fiyat tırmanmaya devam ederken; XRP de 0,28 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor.

Toparlanma durumunda kripto para, 0.32$’lık en yüksek seviyesini yeniden test edebilir. Aksi durumda, ayılar mevcut desteği kırarsa; XRP de daha büyük bir düşüş trendi riski ile karşı karşıya kalabilir.

Ripple teknik analiz göstergeleri ne söylüyor?

Düşüş trendi, XRP’nin, Üstel Hareketli Ortalama (EMA)’ların üzerine düşmesine neden oldu. Fiyat, EMA’ların üzerinde kalırsa; yükseliş devam edecek.

koinmedya_brave

Ripple düşmeye devam ediyor - İşte sebebi

Bununla birlikte, EMA’ların altına düşmesi halinde; Ripple düşmeye devam edebilir. Fiyat, günlük stochastic göstergelerde %80 aralığının altına düştüğü için; şu anda XRP, düşüş eğilimi gösteriyor.

Bununla birlikte XRP fiyatı, direnç çizgisinin altına düşerse; bu, kriptonun aşağı yönlü bir fiyat hareketi başlatacağını gösterecek.

Önemli direnç noktaları: 0,35$, 0,40$, 0,45$

Önemli destek noktaları: 0,25$, 0,20$, 0,15$

Bir sonraki Ripple fiyat hareketi hangi yöne doğru olacak?

Piyasa şu anda 0,29 dolarlık desteğe doğru düşüş kaydediyor. Mevcut desteğin üzerinde kalması durumunda, yükseliş trendi devam edebilir.

Ripple düşmeye devam ediyor - İşte sebebi

Son yükseliş trendinde, geri çekilen mum, 0.50 Fibonacci geri çekilme seviyesini test etti. Yükseliş eğilimi devam ederse, XRP’nin yükselmesi ve Fibonacci 2.0 Genişletme Seviyesine veya 0.36$’lık en yüksek seviyeye ulaşması beklenebilir.

Kaynak

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

$15K öncesi Bitcoin son direnç hattını kırabilecek mi? Kıramazsa hedef neresi? TAKİP ET

Deutsche Telekom ChainLink üyesi oldu – Potansiyelin farkında mısınız? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası