CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple fiyat analizi: XRP 2 dolarlık direnci kırmaya hazırlanıyor! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Son haftalarda yaptığı atakla adeta küllerinden yeniden doğan XRP, 2 dolarlık direnci desteğe çevirmek için fırsat kolluyor. İşte Ripple analiz yazımız!

Ripple şahlanışını sürdürüyor!

 

2017 boğa koşusunda yazdığı peri masalıyla tüm dikkatleri üzerine çeken, ancak sonrasında çokça spekülatif haber ve de fiyat hareketlerine maruz kalan XRP, yaklaşık 3 yılın ardından yeni bir peri masalı yazma peşine düştü. XRP’nin 0,60 dolardan başlattığı koşu 1,5 dolara kadar ulaştı. An itibariyle biraz düşüş yaşasa da, bu hareket yeni bir sıçrayış öncesi konsolidasyon olarak değerlendiriliyor.

Anahtar seviyeler:

“koinmedya_binance”

Direnç seviyeleri: 1,65 dolar 1,75 dolar 1,85 dolar

Destek seviyeleri: 1,15 dolar, 1,05 dolar, 0,95 dolar

xrp Ripple fiyat analizi: XRP 2 dolarlık direnci kırmaya hazırlanıyor!

XRP çıkmış olduğu boğa koşusunda 2021’in en yüksek seviyesine ulaşırken, büyük trend kanalı direnç bölgesiyle karşı karşıya geldi ve ilk denemede bu alanı geçmeyi başaramadı. XRP bu mağlup ve fiyatı bir miktar aşağı çekilmiş bir şekilde ayrılsa da, hala momentumunu koruyor. Ancak dev sıçrayışların gelebilmesi için XRP’nin en az bir günlük mumunu 1,80 doların üzerinde kapaması gerekiyor.

XRP için sırada ne var?

XRP yazım esnasın 1,40 dolar civarında el değiştiriyor ve boğalar fiyatı hala grafiğin yükseliş tarafı olan kuzey yönüne doğru itmeye çalışıyor. Oluşan bu itki XRP’nin yeni ATH’lere ulaşmasıyla sonuçalacak gibi duruyor.

Negatif bir senaryo çizmek gerektiğinde XRP için grafikten de görebileceğiniz 9 ve 21 günlük MA’ların kritik bir öneme sahip olduğuun söyleyebiliriz. Fiyatın bu ortalama çizgilerinin altına düşmesi halinde, XRP kendine sırasıyla 1,15 dolar, 1,05 dolar ve 0,95 seviyelerini destek noktaları olarak kullanacaktır.

koinmedya_brave

İlgili haber: Ripple (XRP) nedir? Nasıl alınır?

Bununla birlikte, boğa piyasalarının en önemli Teknik göstergelerinden biri olan RSI (14) aşırı alım bölgesinde hareket ediyor, bu da yükseliş eğiliminin XRP’yi en yakın direnç seviyesi olan 1.60 $’a götürebileceğini devamında ise 2 dolar direncinin test edilebileceğini anlamına geliyor.

XRP/BTC’ye grafiğine baktığımızda da USDT grafiğiyle benzer bir senaryo karşımıza çıkıyor. Yükselen kanaldan çıkmaya çalışan XRP yeni ufuklara yelken açabilmek için fırsat kolluyor.

xrp Ripple fiyat analizi: XRP 2 dolarlık direnci kırmaya hazırlanıyor!

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı kritik seviyede TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple destekli ödeme şirketinden büyük Güneydoğu Asya hamlesi! TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple ve Coinbase’den akıllara durgunluk veren transfer! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası