CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple fiyatı kritik bölgede! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

Kripto para piyasasında devam eden düşüş eğilimi, milyarlarca dolarlık pozisyonun likide olmasına neden olurken, XRP fiyatı da kritik bölgeye dokundu.

Ripple yorum: XRP fiyatında %20’lik düşüş!

Kripto para piyasasında son birkaç gündür düşüş eğilimi devam ediyor. XRP fiyatındaki son bir haftalık düşüş oranı da %20’ye yaklaşıyor.

Ripple yorum

Son 24 saat içinde kripto para piyasasında satış baskısı giderek güçlendi ve milyarlarca dolar buhar oldu. Ripple (XRP) ise, bugün erken saatlerde yaklaşık %8 oranında değer kaybederek, 0,403 dolara kadar düştü.

Bu seviye, 23 Şubat’tan beri kriptonun dokunduğu en düşük seviye olduğu için, trendin yönüne dair önemli ipuçları verebilir. XRP, saatlik grafikteki bu temel desteğe bir kez daha dokundu, ancak şu ana kadar bu seviyenin üstünde kalmayı başardı.

Bu arada şubat ayının başında yaşanan pump ve dumplar ile gündemden düşmeyen kripto, aylık kapanışını yaklaşık %20’lik bir düşüşle yapmaya hazırlanıyor.

“daisyturkiye”

XRP neden düştü?

XRP, 22 Şubat’ta Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan davanın ilk ön duruşmasının yapıldığı gün yüzde 20 artış gösterdi. Ancak bu ralli uzun ömürlü olmadı. XRP bir sonraki gün, kayıplarının bir kısmını düzeltmeden önce, yüzde 35’in üzerinde düşüş kaydetti.

Yasal sorunlardan ziyade, XRP’deki son düşüşün sebebi piyasa genelinde yaşanan düşüşlerdi. Nitekim kripto para piyasası, Bitcoin ile birlikte, son 24 saat içinde düşüş eğilimi göstermeye devam etti. Bitcoin (BTC) bugün erken saatlerde 43.782 dolarlık bir dip yaptıktan sonra, 45.000 doların üzerine çıktı.

ripple yorumları Ripple fiyatı kritik bölgede!

Bybt tarafından sağlanan veriler, piyasaya hakim olan düşüş trendinin sonucunda son 24 saatte 664 milyon dolardan fazla pozisyonun likide olduğunu gösteriyor.

Kaynak

Ripple yorumları: “SEC davası baştan sorunlu!”

Eski SEC Başkanı Mary Jo White, Ripple’a karşı açılan dava hakkında konuştu. White, ABD Mekul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan davada Ripple’a destek verirken; davanın keyfi ve başlı başına sorunlu bir dava olduğunu savundu.

“daisyturkiye”

Eski SEC Başkanı Mary Jo White, Fortune dergisine verdiği bir röportajda, eskiden başkanlığını yürüttüğü komisyonun, bu davada “tamamen hatalı” olduğunu öne sürdü.

Ripple yorumları

White, Ripple aleyhine açılan davanın kendi içinde çok fazla sorun barındırdığını söylüyor. İlk olarak, davanın zamanlamasının tuhaflığına ve dava öncesindeki uzun araştırma sürecine işaret ediyor.

White bu açıklamayı, hem SEC Başkanı hem de New York’un Güney Bölgesi’nde ABD’li bir avukat olarak yaşadığı deneyimlere dayanarak yaptığını ifade ediyor:

“… bir vakayı anlamak bu kadar uzun sürdüyse; muhtemelen böyle bir işe girişmezsiniz.”

Eski SEC başkanı, davanın hem açılma şeklinin hem de iddialar yönüyle sorunlu olduğunu söylüyor. SEC’in kriptolar için tutarlı bir çerçeve geliştirmediğine işaret ediyor. Buna örnek olarak da Ethereum’u gösteren White, komisyonun Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığına karar verdiğini hatırlatıyor.

Ayrıca röportajda White, iki olasılığa değindi. Birincisi: Mahkeme, ekim ayına kadar karar vermeyebilir. Bir diğer alternatif ise; Ripple ve SEC önceden mahkemeden bağımsız olarak bir anlaşmaya varabilir.

SEC üyesi Hester Pierce’ın yorumları göz önüne alındığında, mahkeme dışı bir anlaşma ihtimali daha kuvvetli. Nitekim Ripple ve SEC tarafından mahkemeye sunulan ortak bir belge, davanın hızlı bir şekilde sonuçlanma ihtimalinin düşük olduğunu gösterse de ocak ayında verdiği bir röportajda Pierce, Komisyonun bu tür davaları genellikle mahkeme dışında çözdüğünü ifade etmişti.

Kaynak

Ripple haber: Ripple yatırımcılarına SEC davasından kötü haber! (16 Şubat 2021)

Ripple ve SEC tarafından mahkemeye sunulan ortak bir belge, davanın hızlı bir şekilde sonuçlanma ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor.

SEC Ripple'a yüklü bir miktar ceza kesebilir. Ripple hangi ölçütlere göre bu cezayı alabilir?

SEC ve blockchain devi, New York Eyaletinin Güney Bölge Mahkemesinden Federal Yargıç Analisa Torres’e, şu ana kadar taraflar arasında henüz bir uzlaşmaya varılmadığını belirten ortak bir belge sundu:

“Tarafların vekilleri bir araya geldi. Daha önce gündeme gelen uzlaşma konusunu tartıştıktan sonra, şu anda bir şeyin mümkün olmadığı sonucuna varıldı. Ancak, davalılardan biri ile prensipte herhangi bir anlaşmaya varılması durumunda; taraflar derhal mahkemeyi bilgilendirecektir.”

Ayrıca mahkemeye sunulan raporda ilginç bir hususun da göze çarpıyor. Belgede, uzlaşma görüşmelerinin, önceki yönetim tarafından görevlendirilen eski SEC yöneticileriyle yapıldığından bahsediliyor.

Ripple yorumları

Bu arada Ocak ayı başlarında zaten, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC’in suçlamaları karşısında uzlaşma çabalarının sonuçsuz kaldığını ifade etmişti. Yine de Ripple, Biden yönetiminin davada blockchain şirketine karşı daha ılımlı bir tavır sergileyeceğine inanıyor.

Fakat, ocak ayında Joe Biden tarafından SEC başkanı olarak aday gösterilen ve atanan Gary Gensler, XRP’nin bir menkul kıymet olarak kabul edilmesi gerektiğini düşünüyor.

Kaynak

Ripple yorumları: Yeni SEC Başkanı Ripple davasını nasıl etkileyecek?

ABD’nin yeni başkanı Joe Biden, SEC’in başına, eski CFTC başkanı Gary Gensler’i getirdi.

 Yeni başkanın, kriptolara yakın bir isim olması, piyasada heyecan yaratırken; Ripple hakkında söyledikleri, XRP yatırımcılarını kokutuyor!

Ripple yorumları

Yeni SEC Başkanı Gary Gensler kim?

ABD’nin yeni Başkanı Joe Biden, Gary Gensler’in SEC Başkanı olarak atadı. Mayıs 2017’de SEC’in başını çeken Jay Clayton’ın 23 Aralık’ta istifa etmesinden ardından, Elad Roisman geçici olarak görevi devralmıştı. Roisman’dan sonra ise koltuğu kripto paralara en yakın isim olarak bilinen Gensler devraldı.

Gensler, Clinton yönetiminde Hazine Müsteşar Yardımcısı olarak görev almadan önce, 1980’lerde ve 1990’larda Goldman Sachs ile yaklaşık 20 yıl ortaklık yaptı. Daha sonra eski Başkan Barack Obama döneminde Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Komisyonu (CFTC) Başkanı olarak görev yaptı.

ripple yorumları

2009’dan 2014’e kadar CFTC’nin Başkanı olarak devam eden Gensler, 2010 yılında yaşanan bir mali krizi önlemeyi amaçlayan Dodd-Frank yasasının çıkarılmasına öncülük etti.

SEC Başkanı, kripto paraları nasıl etkileyecek?

Gary Gensler’in adının SEC başkanı olması, kripto sektöründe heyecan yaratsa da bu, Ripple için kötü bir haber olabilir.

Son zamanlarda Gensler, kripto sektörünün düzenlenmesi yönündeki açıklamalarıyla gündeme geldi. Gensler, kriptoların ülke çapında düzenleyici bir gözetime tabi olması gerektiğini ve yatırımcıların yasa dışı faaliyetlere karşı korunması gerektiğini savunuyor.

Ayrıca yeni başkan, Bitcoin ve kripto paralar konusunda zaman zaman dikkat çekici açıklamalarda bulunan ve MIT’de dijital varlıklar ve blockchain üzerine dersler veren bir isim. Peki dijital varlıklara yakınlığıyla bilinen Gensler’in, SEC başkanı olması neden Ripple için kötü?

ripple sec'e
ripple sec’e

Eski Wall Street emektarı, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu düşünüyor. Gensler, 2018 yılında bir MIT konferansındaki yaptığı konuşmasında, XRP’nin bir menkul kıymet olarak sınıflandırılması gerektiğini söylemişti.

Ayrıca Ripple ve SEC arasındaki yasal mücadelenin tüm kripto sektörü üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olabileceğine inanıyor.

2018’de davanın ilk kez gündeme geldiği sıralarda verdiği bir röportajda, sonuç her ne olursa olsun; diğer kripto projelerinin davadan doğrudan etkileneceğine inandığını söyledi.

Ripple yorumları

Ayrıca yeni SEC başkanı, sık sık XRP’nin kayıtız bir menkul kıymet olduğunu dile getirdi.

“Ripple, XRP’yi bir değer karşılığında değişim aracı olarak kullanıyor. Her ay büyük miktarlarda XRP satıyor. Emanet hesaplarda kilit altında tutuyor ve her ay XRP satıyor. Ripple, 2013’te ilk başlarda genesis bloğunu oluşturdu, ancak tokenlerin %80’ini elinde tuttu.

Tüm bunlar, SEC’in XRP tokeninin arkasındaki şirket olan Ripple’a karşı açtığı savaşının devam edeceği anlamına geliyor.

SEC Ripple'a yüklü bir miktar ceza kesebilir. Ripple hangi ölçütlere göre bu cezayı alabilir?

Ripple yorumları: XRP ne olur?

SEC davası sonrası Ripple ne olur?

Analistler, XRP’nin kısa ve orta vadeli geleceği hakkında farklı görüşlere sahip. Bazıları, XRP’nin ABD’de tahvil olarak kabul edilse bile; küresel olarak kullanıldığını ve bu nedenle SEC tarafından açılan davanın tek başına, XRP’nin sonu anlamına gelmeyeceğini söylüyor.

Çünkü Ripple’ın müşterilerinin %90’ı ABD’de değil. Dahası XRP’nin işlem hacminin %90’ı ABD dışındaki borsalarda gerçekleşiyor. Ve XRP, Singapur, İngiltere, İsviçre ve Japonya’da tahvil olarak görülmüyor.

Ripple yorumları

Uzun vadeli Ripple yorum ve tahminleri

Ripple yükselir mi?

Bazılarına göre, dava Ripple ve yatırımcılar lehine sonuçlanacak ve XRP kaldığı yerden devam edecek. Dahası temel dinamikler ve teknik göstergeler doğrultusunda, XRP’yi orta ve uzun vadede yeniden yükseliş trendi bekliyor.

(Not: Elbette tüm bunlar, SEC tarafından açılan davanın sonucuna bağlı olarak tamamen değişebilir. Bundan sonra bahsedeceğimiz XRP yorumları ve fiyat tahminlerinin, bu davadan bağımsız olarak yapıldığı unutulmamalı.)

Peki Ripple coin (XRP)’i, yükseliş trendine tam olarak ne taşıyacak?

Ripple’ın bir FinTech şirketi olarak, uzun vadeli hedefleri, XRP’yi çok daha yüksek seviyelere taşıyabilir.

Uzmanlardan müthiş Ripple yorumları ve fiyat tahminleri

Şöyle ki; Ripple da SWIFT gibi, uluslararası finansal işlemlerde taraflar arası para transferlerinde aracı bir platform olmayı hedefliyor.

Ripple’ın bu hedefe ulaşma potansiyelini ve bu potansiyelin XRP’ye sağlayacağı katkıları değerlendirmeden önce, her iki platformu kısaca tanımlamak ve üstün yönlerini ortaya koymak daha doğru olacak.

Ripple nedir?

Ripple, uluslararası ödeme transferleriyle ilgili sorunları çözmeye odaklanan küresel bir ödeme, para transferi ve borsa sistemidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

XRP nedir?

XRP, Ripple Labs Inc. tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve işlemleri kolaylaştırmak için bu platformda kullanılan bir kripto para birimidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Swift sistemi nedir?

1973 yılında kurulan SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication), BIC (Bank Identifier Codes) olarak bilinen banka tanımlama kodu sayesinde dünya genelinde neredeyse tüm bankaları tanımlayabiliyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

SWİFT ne işe yarar?

Bu güvenli ağ, fon transferlerine bir Swift kodu vererek finansal işlemlerin, hem kayıt altına alınmasını hem de transferin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple sınır ötesi ödeme devi SWIFT’in yerini alabilir mi?

Ripple şirket olarak, sınır ötesi ödeme sektöründeki en güçlü rakibi SWIFT’in yerine geçeceğini iddia ediyor. Fakat kısa vadede bu pek mümkün görünmüyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ripple-sinir-otesi-odeme-devi-ripple-swift-yerini-alabilir

“Peki uzun vadede böyle bir hedef mümkün olabilir mi?”

Ripple Swift’in hakim olduğu bu sektöre rakip olma hedefiyle, banka ve finans kuruluşları arasında anlık ve düşük maliyetli uluslararası para transferleri gerçekleştiren alternatif bir ödeme ağı geliştirdi.

Ripple kurucusu Chris Larsen, 11.000‘den fazla banka ve finans kurumu tarafından kullanılan geleneksel uluslararası ödeme ağı Swift’in yerini alabileceklerini iddia ediyor. Larsen, şirketin XRP’yi, Swift’in yerine geçirmeye hazırladığını söylüyor.

Ripple, PayPal ile rekabet edebilir mi?

Çoğunlukla, sınır ötesi geleneksel ödeme platformlarında, transfer işlemlerinin maliyetleri yüksektir. PayPal gibi hizmetler, bu alanda faaliyet gösteren bankalara kıyasla daha ucuz işlemler gerçekleştirebilir.

Fakat Ripple, PayPal’dan bile daha hızlı ve daha düşük maliyetli uluslararası ödemeler yapabilir. Şöyle ki;

PayPal Ripple
PayPal ortalama saniyede 193 işlem gerçekleştirirken Ripple saniyede 1.500 işlem gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.
rripple-yorum-xrp-yorum-ripple-yorumlari-xrp-yorumlari-ripple-forum-koinmedya-com

Uzmanlardan heyecan veren XRP yorum ve tahminler

Her şeyin çok hızlı olduğu internet çağında, uluslararası işlemlerin sonuçlanması, günler hatta bazen haftalar sürebilir. Bu sürecin uzun sürmesi, müşterileri zarara uğratırken, finansal kurumlar bu durumdan fayda sağlar.

Ripple ise bu düzeni kökten değiştirmeyi ve uluslararası transferleri geleneksel sistemlerden çok daha hızlı ve ucuz hale getirmeyi hedefliyor.

Uzmanların kısa, orta ve uzun vadeli Ripple yorumları nasıl?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, fiat para birimlerini dijital çağa uygun bir forma dönüştürmek isteyen merkez bankaları için XRP’nin ideal bir çözüm olabileceğini iddia ediyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple yöneticilerinden Marcus Treacher ise, finansal hizmetler sektöründe 2020 ve sonrasında kökten değişiklikler olacağını ve Ripple’ın burada çok önemli bir pozisyona sahip olacağını ifade ediyor.

Treacher’a göre, bankalar ve diğer finansal hizmet firmaları, müşterilerine sınır ötesi işlemler sunarken daha hızlı yöntemleri tercih edecek. 

Aynı zamanda Ripple çözümlerini kullanmaya başlayan bu kurumlar, insanların diğer ülkelerde yaşayan akrabalarına hem anlık hem de düşük maliyetli olarak para gönderebilmelerini sağlayacak.

ripple tahmin ripple tahminleri ripple forum, ripple yorum ripple yorumları, xrp yorum

Daha önceki Ripple yorumları ile ilgili yazılarımızda belirttiğimiz gibi, bu eğilim talepten kaynaklanıyor. Nitekim müşteriler, uluslararası transfer ve ödeme işlemleri yaparken daha yeni, daha ucuz ve daha hızlı yollar arıyor.

Mevcut finansal yapı ise, bu değişimi blockchain sektöründe olduğu gibi verimli bir şekilde destekleyemiyor. Ancak kullanıcılar, Ripple’nin mevcut blockchain ağı ile dünya genelinde sorunsuz bir şekilde anlık ödemelerin keyfini çıkarabiliyor.

ripple-yorum-xrp-yorum-ripple-yorumlari-xrp-yorumlari-ripple-forum-koinmedya-com

Şirket, önümüzdeki yıllarda daha fazla finansal kurumun, Ripple ağını kullanmaya başlayacağını iddia ediyor. Kurumsal ortakların sayısındaki bu artış ise, Ripple’nin teknolojisinin benimsenmesini artıracak.

Dolayısıyla Ripple, XRP için daha fazla farkındalık yaratacak. Kitlesel kabulün artmasının tek yolu budur. Nitekim, Ripple, “hizmet platformu olarak bankacılık işlemleri” isteyen bankalar ve şirketler için mükemmel bir platform olduğunu kanıtladı.

Bu ağ, sadece ülkeler arasındaki transferleri daha verimli hale getirmiyor; ayrıca finansal kurumlar ve müşteriler açısından işlemlerin maliyetlerini de önemli ölçüde azaltıyor.

Ripple geleceği parlak mı? 

Ripple teknolojisinin, şu anda 300’den fazla kurum tarafından kullandığı göz önüne alınırsa, şirketin geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz.

ripple-yorum-ripple-yorumlari-xrp-yorum-ripple-forum-ripple-tahminleri-ripple-tahmin-koinmedya-com

Şöyle ki; XRP’nin fiyatı hakkında kesin tahminler yürütmek mümkün olmasa bile bir kurum olarak şüphesiz; Ripple, geleceği parlak bir şirket.

Çünkü son 2 yıl içinde pek çok banka ve kurumun yanı sıra, MoneyGram gibi uluslararası havale devleri sınır ötesi işlemler için Ripple ile işbirliği yaptı.

Ripple ortakları ve XRP fiyatına etkisi

XRP fiyatının yükseliş hareketlerini, şirketle ilgili gelişmelerle birlikte değerlendirirsek, büyük bir banka veya ödeme hizmetinin Ripple ağına katılması ile ilgili haberlerin kısa vadeli fiyat artışlarına neden olduğunu fark edebiliriz.

ripple yorumları Ripple fiyatı kritik bölgede!Fakat bu minvaldeki Ripple yorumları, topluluk üyelerini memnun etmeye yetmiyor. Genel olarak, fiyatlar üzerinde beklenen etkiyi göstermediği için, şirketin bu tarz başarılarına tepki gösteriyorlar.

Bu, bir dereceye kadar anlaşılabilir. Nitekim Ripple güçlenirken, XRP’nin yaygın olarak kullanımı söz konusu değil. Fakat uzun vadede bu tür ortaklıklar, adı şirketle anılan bir token için, elbette bir anlam ifade edecek.

ripple tahmin ripple tahminleri ripple forum, ripple yorum ripple yorumları, xrp yorum

Örneğin, dünyanın en büyük bankalarından biri olan Santander ile başarılı bir proje başlatmış olan şirketin başarısı takdiri hak ediyor. Ki Santander, yüzlerce Ripple müşterisinden sadece biri.

Diğer bir konu ise; önümüzdeki yıllarda XRP talebinin, başta bankalar olmak üzere, finansal kurumlardan geleceği yönünde.

En büyük Ripple ortakları kimler?

Ripple son birkaç yıldır, istikrarlı bir şekilde yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Bunların arasında American Express, Standard Chartered, Axis Bank, Santander ve MUFG de var.

Aşağıdaki listedeki ortaklar, bunların sadece küçük bir kısmı.

Euro Exim Bankası
American Express
Amerika Bankası
FTCS
Santander
Ahli Kuveyt Bankas
BFC Bahreyn
ConnectPay
GMT
Olympia Trust Company
WorldCom Finans
ripple yorumları Ripple fiyatı kritik bölgede!

Şimdi de gelecekteki performansını tahmin etmek için kitlesel kabule dayalı Ripple yorum ve XRP yorumlarına bakalım:

Uzun vadeli Ripple fiyat tahminleri nasıl?

Bazı analistler, kitlesel kabule bağlı olarak uzun vadede 4 USD ve 20 USD’lik fiyat tahminlerinde bulunuyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Kitlesel kabule dayalı Ripple yorum ve tahminlerine bağlı olarak, analistlerin XRP fiyat beklentileri çok yüksek. Daha önce de birçok kez, 2021 ve sonrası için 4 USD ve 20 USD gibi heyecan verici XRP fiyat tahminleri yapıldı. Evet belki birçoğumuza, bu tahminler imkansız görünebilir.

Ama BTC’nin, 2015-2017 yıllarında 100 kat artış kaydettiğini hatırlayacak olursak, “kripto para piyasasında hiçbir şey imkansız değil” diyebiliriz. Elbette, bu tahminlerin gerçekleşmesi öncelikle SEC tarafından Ripple ve üst düzey iki yöneticisi aleyhine açılan davanın, Ripple lehine sonuçlanmasına bağlı.

ripple-yorum-xrp-yorum-ripple-yorumlari-xrp-yorumlari-ripple-forum-koinmedya-com

Dijital para dünyasında kitlesel kabul açısından en umut verici kripto para birimi olan XRP, neden benzer bir artış kaydetmesin?

Bknz: Ripple neden geleceğin Bitcoin’i olabilir?

Kitlesel kabule dayalı XRP yorumları

XRP’nin yükseleceğine işaret eden sebeplerin belki de en önemlisi “kitlesel benimsenme”.  San Francisco merkezli Fintec şirketi Ripple Labs’in yerel tokeni olan XRP’yi diğer kripto para birimlerinden ayıran şey de aslında bu.

Kripto paraların kullanımı giderek artsa da yakın zamanda, kripto paraların fiat para birimine dayalı bankacılık sisteminin yerini alması mümkün görünmüyor. Fakat Ripple bu alanda şu ana kadar çok büyük adımlar attı ve atmaya da devam ediyor.

Ripple Forum ve geliştirici ekibi

Birçok dijital para biriminin ilerleme kat edememesinin nedenlerinden biri de; liderlerinin, tokenleri yatırımcılar ve ortaklıklar açısından cazip hale getirecek geliştiricileri ya da yöntemleri seçememesi.

ripple tahmin ripple tahminleri ripple forum, ripple yorum ripple yorumları, xrp yorum

Bu konuda çok iyi olan Ripple ise şirket olarak, başarılı ve hızlı bir şekilde risk sermayesi yatırımcılarını ve büyük yatırımcıları çekmeyi başarıyor. Bu şirketler, ödeme işlemlerini kolaylaştırmak ve güvence altına almak adına Ripple’ye yatırım yapıyor.

Bu yeni sermayenin de, XRP’nin benimsenme sürecini hızlandırmak için kullanılacağı öne sürdü. Fortune ile yaptığı bir röportajında Garlinghouse, Ripple’nin 300’den fazla müşterisi olduğunu söyledi.

Ripple yorumları ile ilgili en çarpıcı açıklamalar, genellikle şirketin CEO’su Brad Garlinghouse’dan geliyor. Ünlü CEO, Ripple’ın müşteri tabanının 2021’de %30-40 büyümesini ve ağ üzerindeki işlem hacminin %600‘den fazla artmasını bekliyor.

Ripple’ın XRP’ye ihtiyacı var mı?

Evet Ripple’ın uluslararası transfer işlemlerini hızlı ve düşük maliyetli olarak gerçekleştirebilmesi için XRP’ye ihtiyacı var. Fakat Ripple, güçlü teknolojisiyle XRP olmadan da ayakta kalabilir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple daha fazla XRP basabilir mi?

Hayır, Ripple en başta belirlenen 100 milyar XRP arzının dışına çıkamaz ve daha fazla token basamaz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple XRP 1000 dolara ulaşacak mı?

XRP’nin 100 milyarlık arzla, 1000 dolar gibi ütopik bir fiyata ulaşması mümkün değil. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple kaç dolar olacak?

Analistler XRP’nin 2021’de, 1 dolar olmasını bekliyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

XRP 2021 ve sonrasında kaç dolar olacak?

Kitlesel kabule dayalı tahminlere bağlı olarak, uzmanlar 2021 ve sonrasında 4 USD ve 20 USD gibi büyük fiyat tahminlerinde bulunuyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple ODL platformu nedir, ne işe yarar?

XRP’yi işlemlerde kullanılan para birimleri arasında anlık bir bağlantı olarak kullanan ve sınır ötesi ödemelerde ön finansman hesaplarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir platformdur. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Ripple ve XRP’nin geleceği parlak mı? 

Evet, şu anda 300’den fazla kurumun Ripple’ın teknolojisini kullandığı göz önüne alındığında şirketin ve yerel kriptosunun gelecek vadettiği söylenebilir.Daha fazla bilgi için tıklayınız.

XRP kullanımı artıyor mu?

Evet, işlemlerde XRP kullanımı son zamanlarda, gerçekten anlamlı bir artış kaydetmeye başladı ve piyasalarda XRP’ye olan talep hızla artıyor.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple ve dev kripto borsası arasında milyon dolarlık transfer! TAKİP ET

Coinajans.com

Dev Ripple balinaları yine devrede! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası