CoinAjans.com
Altcoin

Ripple grafiğinde kısa vadede tehlike çanları çalıyor

fairspin_koinmedya

Popüler bir kripto para analistine göre, Ripple grafiğinde kısa vadede tehlike devam ediyor! XRP fiyatını, yeni ve büyük bir düşüş mü bekliyor?


Ripple grafiğinde kısa vadede tehlike devam ediyor! 

Bitcoin, 6.500 doları test ettiğinden bu yana iyi bir yukarı yönlü ivme yakaladı. Bu da XRP gibi büyük altcoinlerin de benzer hareketler sergilemesine neden oldu.

Dahası analistler, XRP’nin, BTC karşısında tüm piyasanın momentum göstermesinin bir sonucu olarak, XRPBTC’nin de kısa vadeli kazanımlar görebileceğini belirtiyorlar.

Popüler bir kripto para analistine göre ise Ripple grafiğinde kısa vadede tehlike hala devam ediyor. Ancak analist, büyük bir düşüşten önce, XRP’nin BTC karşısında bir miktar kazanım elde edebileceğini belirtiyor.

XRP, 0,20 dolardan güçlü bir sıçrama yaptı

XRP, yazımızı yayına hazırladığımız sırada, gün içindeki en düşük seviye olan 0,22 dolardan bir miktar yükseldi ve yaklaşık %2’lik bir artışla 0.23 dolar seviyesinde işlem görmeye başladı.

XRP, Bitcoin’in ​​6.500$‘a düşüşüyle aynı zamana denk gelen 0.20$’lık bir dip gördü ve bu da son birkaç gün içinde yükselmesine neden olan aşırı alım baskısını tetikledi. Ancak, Ripple grafiğinde kısa vadede tehlike henüz sona ermiş değil.

Zira Bitcoin’in fiyat hareketi, büyük ölçüde XRP’yi etkiliyor ve BTC’nin ve diğer büyük altcoinlerin, yukarı yönlü daha fazla momentum elde edip etmeyeceğini belirleyecek olan yakın vadeli direnç seviyesi ise 8.000$’da yer alıyor.

Bu arada Twitter’da popüler bir kripto para analisti olan Bitcoin Jack, XRP’nin BTC paritesinde yakın zamanda yükselebileceğini söylüyor.

Fakat mevcut fiyat seviyelerindeki zayıf desteğin, bu artıştan önce daha fazla düşüşün yaşanabileceğine işaret ettiğine dikkat çekiyor.

“USDXRP’ye başka bir şans daha verelim. Buradaki destek berbat gözüküyor, eğer bu kırılırsa, long işlem açarım.”

Ripple grafiğinde kısa vadede Hedeflediği seviyeleri gösteren bir grafiğe atıfta bulunarak paritenin, tekrar yükselmeden önce uygun bir alım fırsatı sunacağını ifade ediyor.

Büyük altcoinler, yakın vadede BTC’ye karşı %100’e varan artışlar kaydedebilir!

Eğer Bitcoin yakın vadeli direnç seviyesini aşarsa, tüm kripto piyasaları büyük bir sıçrama yapabilir. Bitcoin Jack de takipçilerine, bu hafta piyasada yaşanan momentumun, altcoinlerin Bitcoin karşısında %100’e varan artışlar kaydedebileceği anlamına geldiğini söyledi.

Altcoinlerin, BTC karşısında 6 Eylül’den bu yana %25 kazanım elde ettiğini belirten analist, teknik görünümün, bu oranın, hızlı bir şekilde dört katına çıkabileceğine işaret ettiğini ifade ediyor.

XRP grafiğinde yakında düşüş beklense de önümüzdeki birkaç gün ve hatta birkaç saat, Bitcoin ve XRP gibi büyük altcoinlerin bir sonraki hamlesinin ne olacağına dair ışık tutacak.

Çünkü yukarı yönlü herhangi bir ivme, piyasanın son zamanlardaki en düşük değerlerinin uzun vadeli dipler olduğunu gösterebilir ve bu da daha büyük kazanımların yakın olduğu anlamına gelebilir.

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

İlgili Haberler

“XRP’ye Dikkat Edin!” Diyen Analistten Can Sıkacak Ripple Tahmini

Coin Ajans

Piyasa can çekişirken Tezos nasıl pump yapabiliyor?

Coin Ajans

Samsung, 3 yeni Tron Dapps uygulamasını destekliyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası