CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple için kötü senaryo güçleniyor!

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple için kötü senaryo güçleniyor mu? 2019’da yatırımcısını en fazla hayal kırıklığına uğratan paraların başında gelen XRP için, daha kötüsü ne olabilir?


Ripple için kötü senaryo – 0.135 dolar 

Geçtiğimiz hafta, en büyük 3. kripto para birimi olan XRP, psikolojik olarak önemli olan 0.25$’lık destek seviyesinin altına düştü ve şu anda ise, 0,226 dolar civarında işlem görüyor.

Bu arada XRP için düşüş tahminleri hız kazandı ve bazı kripto para analistleri de Ripple grafiğinde kısa vadede tehlikenin hala devam ettiğini iddia etti.

Twitter’da tanınmış bir kripto traderi ise, 0.25$ seviyesinin altındaki son düşüşün ardından, XRP fiyatının daha fazla düşebileceğini iddia ediyor. Ona göre Ripple (XRP) fiyatı, yakın vadede 0.135$‘ı görebilir.

XRP’nin, dibi bulduğu ve buradan yükselişe geçeceği yönüne yapılan bazı tahminlerin aksine, bazılarına göre Ripple için kötü senaryo güçleniyor.

XRP fiyatı 0.135$’a düşebilir mi?

XRP tokeninin arkasındaki şirket olan Rippple Labs, 2019’da bazı uluslararası havale sağlayıcılarının yanı sıra çok sayıda şirket ile önemli ortaklık anlaşmasına imza attı.

Ripple SBI ağına katılan ortaklar, MoneyGram ve Santander gibi finans ve teknoloji devleri ile yapılan anlaşmaların hiçbiri XRP fiyatını etkilemedi.

Tokenin fiyatı, 2019’da bu tarz büyük duyurulara ve ortaklıklara rağmen bir türlü yükselmedi ve Ripple için kötü senaryo güçlenmeye devam etti.

Kasım ayının başlarında Singapur’da düzenlenen 3. Swell konferansı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, xCurrent ve On-Demand Liquidity teknolojilerini test eden 300’den fazla müşteriye sahip olduklarını açıkladı.

Bunlardan biri de uluslararası havale devi MoneyGram. Şirket, XRP aracılığıyla ABD’den Meksika’ya para transferi hizmeti sunuyor.

Swell etkinliği ile birlikte tüm bunların, XRP fiyatını artıracağı yönünde tahminler yapılıyordu. Fakat hiç de öyle olmadı ve XRP yatırımcıları, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Peki Ripple için kötü senaryo ne söylüyor?

Şimdi, Twitter’da TraderSZ olarak bilinen bir kripto para analisti, XRP fiyatının, daha da düşebileceğini ve 0.135$’ı bulabileceğini öngörüyor.

Analist, paylaştığı grafikte belirlenen fiyat aralığına dikkat çekerek, bu aralıkta kaldığı sürece paritenin bir sonraki düşüşte, 0.135 doları göreceğini öne sürüyor.

Ayrıca Twitter’da popüler bir kripto para analisti olan Bitcoin Jack de, mevcut fiyat seviyelerindeki desteğin zayıf olduğunu ve yakın vadede yükselişe geçmeden önce, paritenin daha fazla düşüş kaydedebileceğini tahmin ediyor.

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

İlgili Haberler

McCaleb’e 19 milyon XRP daha iletildi

Coin Ajans

1.5 milyar XRP’lik devasa Ripple balina işlemi! TAKİP ET

Coinajans.com

Büyük Ripple haberi sonrası, XRP değeri kritik eşiği aştı! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası