CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple işlemleri rekor kırdı!

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple işlemleri rekor kırdı ve ilk kez, diğer kripto para birimlerinin işlem hacmini geçti. Kasım 2017’den bu yana görmediği seviyeyi test eden Ripple (XRP), yeniden yükselmeye başlayacak mı?


Ripple işlemleri rekor kırarak 4 milyonu aştı!

23 Kasım’da, XRP Ledger üzerindeki işlem sayısı rekor kırdı! Günlük işlem hacmi bakımından, Ripple (XRP) en büyük diğer kripto para birimlerinden daha iyi bir performans gösterdi.

BitInfoCharts tarafından sağlanan verilere göre, üçüncü en büyük kripto para birimi, Ocak ayında kaydettiği 1.7 milyon işlemlik önceki rekorunu kırdı.

$XRP Ledger işlemleri, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’i geçti ve tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Ripple işlemleri rekor kırdı ve ilk kez, diğer kripto para birimlerinin işlem hacmini geçerek 4 milyonun üzerine çıktı. Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin ise 1 milyonu bile aşamadı.

Ripple Swell Konferansı, RippleNet ve XRP fiyatı 

Bu yıl 3.sü düzenlenen Ripple’nin SWELL etkinliği sırasında Brad Garlinghouse, şirketin şu ana kadarki en güçlü yılının 2019 olduğunu iddia etti.

Ripple’nin yazılımı üzerinden çalışan Blockchain ödeme platformu RippleNet, artık dünya çapında 300’den fazla müşteriye sahip. Ayrıca MoneyGram, FlashFX ve Bitso gibi sektörün büyük oyuncuları, Ripple’nin On-Demand Liquidity (ODL) ürününü kullanıyor.

Dahası son zamanlarda XRP/MXN likidite endeksi, Meksika’daki en büyük kripto para borsasında 6.34 milyona ulaştı. Peki Ripple işlemleri rekor kırarken ve bu kadar olumlu habere rağmen XRP fiyatı neden düşüyor?

Muhtemelen son günlerdeki işlemlerin büyük çoğunluğu, satış işlemleriydi. Fakat işin tuhaf yanı, ağ ile ilgili tüm pozitif gelişmeler, tokenin fiyat performansına bir türlü yansımıyor.

Hatta birkaç gün önce (22 Kasım), 22 Kasım 2017’den bu yana en düşük seviye olan 0.226$’ı test etti. XRP bir önceki boğa koşusunun zirvesinden beri, bu derece kötü bir performans sergilememişti.

Ripple (XRP) fiyatı yükselecek mi?

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, XRP tokeni 0.231$ seviyesinde işlem görüyor. XRP’nin dip seviyeyi bulduğunu ve alım fırsatı sunarak buradan yeni bir ralli başlatacağını iddia edenler kadar, daha büyük düşüş tahminleri yapanlar da var.

Twitter’da negatif fiyat tahminleri yapan popüler analistlerden biri de DonAlt. Ripple işlemleri rekor kırarken, ona göre, XRP fiyatlarında 0.19 dolar seviyesine kadar bir düşüş olabilir.

“Grafikler, olması gerektiği gibi görünmüyor.

$XRP güncellemesi:

0,30 dolar oldukça önemliydi, umarım 0,19 dolar da öyle olur.

XRPUSD’deki fiyat hareketi, ilginç bir şekilde teknik değil.”

Kaynak

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı kritik seviyede TAKİP ET

Coinajans.com

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple teknik analizi: Ayı piyasasında XRP fiyatına güç veren gelişme TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası