CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ripple Kâhini Çıldırdı: XRP 25 Doları ve Bitcoin 20.000 Doları Kıracak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Başarılı kripto analisti ve trader’ı Credible Crypto, Ripple (XRP)’ın vahşi bir boğa koşusu için hazırlandığını söylüyor. Analist, dördüncü büyük kripto para biriminde 100x’lik bir artışa işaret ediyor.

Credible Crypto: Ripple için 25 ila 30 dolarlık bir fiyat hedefim var!

Usta analist Credible Crypto, 71.000 Twitter takipçisine XRP‘nin bir sonraki büyük Bitcoin düzeltmesi sırasında çökeceğini, ancak diğer altcoin’ler kadar kötü düşmeyeceğini söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pek çok altcoin ağır bir şekilde katlanacak, ancak XRP/BTC paritesi destekleniyor. Bu yüzden diğer altcoin’ler kadar kötü olmayabilir.

Üçüncü alt dalgamız tamamlanmış görünüyor, ancak yine de devam etmemiz gereken 4. ve 5. dalga var. Bunu söylemek çılgınca, ancak önümüzdeki günlerde ATH’yi kıracağımızı düşünüyorum. İnanılmaz… Paraboller asla iyi bitmez ve bu kırıldığında muhtemelen %30-40’lık bir düzeltme göreceğiz. Bununla birlikte, bunun zamanı değil… Henüz düşüş gelmiyor.

Ripple Kâhini Çıldırdı: XRP 25 Doları ve Bitcoin 20.000 Doları Kıracak! 5
Kaynak: Credible Crypto

İşte Credible Crypto’nun başarılı tahminleri

Credible Crypto, bir sonraki ralliden önce, yani XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce varlığın 0,168 dolara çekilmesini beklediğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analistin, kripto paraların kısa vadeli hareketlerini doğru bir şekilde öngördüğü tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İşte Tahminleri Tutan Analist ve Trader’ların En Yeni Bitcoin Tahminleri

Yüzmilyonlarca Dolarlık Bitcoin ve Ripple Borsalara Boşaltıldı! “Selloff Piyasayı Vurabilir”

Sıcak Gelişme: Milyarlarca Dolarlık Bitcoin Taşındı! BTC Çöküşü Yakın Mı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası