CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple mahkemeye hazırlanırken XRP tutkunları imza topluyor! Beyaz Saray’ı sıkıştırabilirler

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – XRP fiyatı düşerken ve Ripple mahkemeye hazırlanırken, bir grup XRP tutkunu, Ripple’ın kayıtsız bir menkul kıymet teklifi gerçekleştirdiğini iddia eden SEC davasıyla ilgili Beyaz Saray açıklamasını zorlayabilecek bir dilekçe hazırladı.

“XRP bir para birimi olarak kabul edilmeli.”

Beyaz Saray tarafından işletilen We the People web sitesinde “Biz İnsanlar, federal hükümetten XRP’yi bir para birimi olarak değerlendirmesini istiyoruz.” başlıklı bir imza kampanyası 10.000 imzayı geçti.

Obama yönetimi tarafından 2011 yılında oluşturulan We the People, kullanıcıların 30 gün içinde 100.000 imzaya ulaştıktan sonra resmi bir Beyaz Saray yanıtı vermesini sağlayacak dilekçeler oluşturmalarına izin veriyor.

ABD’liler de zarar gördü

“J.W.” tarafından oluşturulan XRP dilekçesi, SEC’in XRP’nin para birimi olduğuna dair önceki bir FinCEN tespitine atıfta bulunarak “anlamsız” davasını durdurmasını istiyor. Dilekçe aynı zamanda XRP’nin hızla kötüleşen piyasa hacmine ve “onarılamaz zararlara maruz kalan yüz binlerce Amerikalı’ya da atıfta bulunuyor.

Ripple mahkemeye hazırlanıyor

Ripple, Şubat ayında yapılacak bir ön duruşma konferansına hazırlanırken dilekçe çabası, uzun ve tartışmalı bir yasal süreç olduğunu kanıtlayabilecek ilk şeylerden biri olarak ortaya çıkıyor. SEC’in 22 Aralık’ta dava açmasının ardından, XRP’yi listeden çıkaran büyük borsaların sayısı artmaya devam ediyor. Ripple, yatırımcıları ve basını herhangi bir sonuca varmadan önce şirketin tarafını duymayı beklemeye teşvik eden bir açıklama yaptı.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

SON DAKİKA: ABD, 1 milyar dolarlık Bitcoin’e el koydu

Türkiye İş Bankası’ndan Şişecam ile bir Blockchain atılımı daha

Popüler Kripto Para Borsası 10 Şubata Kadar Kapanıyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası