CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple ODL platformu önemli işlem hacimlerine imza atmaya başladı

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple ODL platformu, her geçen gün yeni işlem hacmi rekoru kırıyor. Özellikle de Bitso’daki XRP/MXN paritesi işlem hacmi yükselmeye devam ediyor.


Ripple ODL platformu yeni işlem hacmi rekoru

Ripple’ın Bitso üzerindeki XRP/MXN koridoru hız kazanıyor. Bu koridor her geçen gün daha fazla havale işlemeye ve daha yüksek işlem hacmi kaydetmeye başladı. Twitter kullanıcısı “@tenitoshi”nin sağladığı son bilgilerde, bu koridorun işlem hacmi ile ilgili veriler yer alıyor. Bu verilere göre, ODL (On-Demand Liquidity) ödemesi 27 Kasım günü günlük 10 milyon XRP’ye ulaştı.

Tenitoshi, tweetinde şöyle yazdı: “ODL ödemelerinin çok hızlı büyümesinden dolayı, likidite endeksi her geçen gün yükseliyor. Gerçek ODL ödemeleri hacmi günlük 10 milyon XRP’ye ulaştı.”

Ripple ODL platformu, her geçen gün yeni işlem hacmi rekoru kırıyor. Özellikle de Bitso’daki XRP/MXN paritesi işlem hacmi yükselmeye devam ediyor.

XRP hacmi grafiği Kaynak: Twitter, @tenitoshi

İlgili – Ripple topluluğu sesini yükseltiyor – XRP artışa geçmeli!

Her ne kadar söz konusu veri, platformdaki işlemlerin hacmiyle daha uyumlu olsa da, Twitter kullanıcısı “işlem hacminin yüzde 90’ının ODL ödemelerinden oluşturduğuna” inanıyor. Diğer yandan ise Twitter’deki Likidite Endeksi Botu’nun sağladığı verilere göre, bu parite için likidite 5.14 milyon dolar. Volatilite ise yüzde 0.049’da kalmaya devam ediyor.

Ripple yakın zamanda alternatif ön fon olarak ODL platformuna TransferGo’yu dahil etmişti. TransferGo, gerçek zamanlı operasyonlarını RippleNet ile Güneydoğu Asya ve Afrika’ya genişletiyor. TransferGo CEO ve Eş Kurucusu şöyle dedi: “RippleNet ile birden fazla ortak için tek bir entegrasyon yaparak ölçeklenebilir bir fırsat gördük, bu yüzden her seferinde yinelememiz gerekmiyor.”

Buna rağmen, XRP kripto para piyasasında kan kaybetmeye devam ediyor. CoinMetrics’in verilerine göre, XRP’nün düşüş trendi tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı.

İlgili – Korkutan Ripple XRP fiyat tahmini – 0.07 dolara düşüş mümkün mü?

Kaynak

İlgili Haberler

Yükselen fiyat eşliğinde Ripple ve büyük borsalar arasında dev XRP transferi TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin ve kripto piyasasındaki uzun vadeli düşüş durdu mu? TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple kurucu ortağından dev dump! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası