Ripple Haberleri

Ripple tarihi destek seviyesinin üstünde: XRP’de yüzde 10’luk pump

ripple haberleri coinajans.com

XRP’deki yüzde 10’un üzerindeki prim artışı ile Ripple tarihi destek seviyesinin yani 30 cent’in üstüne çıktı. Altcoinlerin genelinde bahar havası yaşanıyor.


Ripple tarihi destek seviyesinin üstünde

XRP’de yazının kaleme alındığı saatte yüzde 10’un üzerinde prim artışı yaşanıyor. Bu sayede Ripple, tarihi destek seviyesi olan 30 cent’in üzerine çıktı ve 33 cent’ten işlem görüyor. Son üç günde gelen üst üste fiyat artışları, XRP’yi 26,67 cent’ten 33 cent’e taşımaya yetti. Son üç günde XRP fiyatlarında yaklaşık yüzde 25’lik değer artışı yaşanıyor. Aşağıdaki grafikte XRP’deki son 3 günlük artışın boyutu dikkat çekiyor.

Lütfen Bkz: Ripple Mısır Merkez Bankası ile çalışacak

Ripple tarihi destek

XRP’deki pump ile fiyatlar, 21 Temmuz 2019 tarihindeki değerine geri döndü.

Kripto para piyasalarında 2020 yılında ciddi bir ivme yakalayan kripto para sadece XRP değil. Ethereum, Bitcoin SV, Bitcoin Cash başta olmak üzere altcoin genelinde dikkat çeken fiyat artışları yaşanıyor. Altcoinler genel olarak Bitcoin karşısında da değer kazanıyor. Bu durumu Bitcoin hakimiyet oranlarında görmek mümkün. 2020’nin ilk günlerinde BTC hakimiyet oranı yüzde 68’in üzerindeydi. Yani kripto para piyasalarının yüzde 68,4’üne Bitcoin hakimdi. Bu oran şu anda yüzde 61,8’e gerilemiş durumda.

Lütfen Bkz: Samsung Galaxy S20 kripto paraları destekliyor

2020 yılında altcoinlerin toplam değeri 60 milyar seviyesinden 117 milyar dolara çıktı. Kısaca altcoinler son 1.5 ay içerisinde yüzde 95 değer kazandı. Bu kazanım yeni bir altcoin sezonunun işaretlerini veriyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Analiz: Ripple kısa vadede patlama yapabilir

Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir

Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı – 50 cente çıkabilir

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası