CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple teknik analizi: Ayı piyasasında XRP fiyatına güç veren gelişme TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Kripto para piyasası çöküşten sonra yaralarını sarmaya çalışıyor. Ripple fiyatında da pozitif bir görünüm var. Ancak analizler güç eksikliğine dikkat çekiyor. Ripple’dan gelen pozitif haber eşliğinde XRP fiyatında dikkat edilmesi gereken kilit seviyelere bakalım.


Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olacak?

Ripple (XRP) bugün işlemlere bir miktar iyimser havayla başladı. Bir gün önce kripto para ani bir çöküş yaşamış ve fiyat da yüzde 30’dan fazla düşmüştü. Şimdi ise XRP/USD paritesi 1.15 dolardan işlem görüyor.

SEC ile Ripple arasındaki yasal sorunlar devam ediyor. Bu da kripto paranın fiyatını etkiliyor. Yine de XRP’deki son yükselişler yatırımcılara ümit veriyor. Yatırımcılar söz konusu yasal kavganın yakında sonlanmasını ümit ediyor.

Bunun ötesinde Ripple ile ilgili pozitif haberler de geliyor ki buna göre XRP teknolojisinin benimsenmesi artıyor. Son haberlere göre Ripple ile Mısır Ulusal Bankası arasında işbirliği başladı. Mısır’ın en büyük bankası olan bu kuruluş, RippleNet’i BAE merkezli finansal hizmetler sağlayıcısı Lulu International Exchange ile sınır ötesi havale işlemleri için kullanacak.

Bununla blockchain teknolojisi bir kez daha sınır ötesi ödemeler ve işlemler için kullanılacak. Çünkü blockchain, finansal kuruluşlara göre daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeler sağlıyor. Bu haber önemli çünkü Mısır dünya genelinden en çok havale alan ülkelerden biri. 2020 yılında bu ülkeye toplam 24 miyar dolarlık ödeme gönderilmişti.

XRP fiyatında dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olacak?

Hiç şüphesiz Mısır Ulusal Bankası ile ortaklık haberi XRP traderler için iyi haber. Yine de XRP şu an bir miktar ayı görünüm ile işlem görüyor. Bir trend değişimi ve fiyatın yükselmesi için alıcıların yeterli momentum sağlayarak 1.42 dolar seviyesini geçmesi gerekiyor.

Her ne kadar teknik analizler muhtemel bir düşüş trendine işaret etse de XRP/USD paritesi yükselişte. Şimdilik 0.99 dolar destek seviyesinin üzerinde tutunabiliyor. Eğer gün içinde kazanç sağlamaya devam ederse, bir sonraki destek seviyesi 1.22 dolarda. Boğa trendinin güçlenmesi için bu seviyenin üzerine çıkması gerekiyor.

Kaynak

Lütfen Bkz: Ripple gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Ripple yükselir mi?

Ripple 2017 boğa koşusunun en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alıyordu. Kripto devriminin kabul görmesinde kritik role sahip. 2021’de beklenen bir sonraki çılgın altcoin sezonunda, hiç kuşkusuz gözler XRP’de olacak. Ripple 2021’de kaç olur? Tıklayın

Güncel XRP fiyatı için tıklayınız

İlgili: Uzmanların Ripple beklentileri: Kısa, orta, uzun vadeli olarak XRP ne olur?

 

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

 

“koinmedya_binance”

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

koinmedya_telegram_coinsignal

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı kritik seviyede TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple yorum: Garlinghouse açıklamalarını itiraf olarak mı anlamalıyız? TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple’dan açıklama geldi: “2020 büyük atılım yılı olacak”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası