CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple teknik analizi: SEC’e karşı zafer kazanan XRP fiyatında yüzde 15 yükseliş TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
“koinmedya_mxc”

Ripple (XRP) fiyatı günlük yüzde 15’lik bir yükseliş kaydetti. Boğalar, 1 dolar seviyesini alabilmek için mücadele ediyor. Bu arada Ripple ise SEC karşısında bir zafer daha kazandı.


Ripple teknik analizi: XRP boğalarının 1 dolar mücadelesi

XRP fiyatı bugün yüzde 15 yükselirken, alıcılar da 1 dolar seviyesini geçmek için mücadele veriyor. Ripple, geçen hafta sonu 1 dolar seviyesinin altına gerilemişti. Ardından ise daha da gerileyerek 0.95 dolar seviyesindeki 100 günlük MA seviyesinin altını görmüştü.

Kripto parada düşüş Cumartesi günü 0.8282 dolar seviyesinde destek bulana kadar devam etti. Piyasa bu destekte kapanış yaptı ve dün de bu seviyeden toparlanma hareketi geldi. Sonuçta XRP fiyatı 0.90 dolar seviyesinin üzerine çıkabildi. Bugün ise yüzde 15’lik yükseliş Ripple fiyatına yeniden 100 günlük MA seviyesinin üzerine çıkma imkanı sağladı. Ayrıca 1 dolar seviyesini de almak için çabalıyor.

Ripple teknik analizi: XRP boğalarının 1 dolar mücadelesi

XRP/USD günlük grafik Kaynak: TradingView

“koinmedya_biswap”

Kısa vadeli Ripple (XRP) fiyat tahmini

Eğer boğalar 1 dolar seviyesini kırabilirse, XRP’nin önündeki ilk engel 1.05 dolar (ayı .382 Fib) direnci olacak. Bunun ardından ise 1.12 dolar (20 günlük MA), 1.25 dolar (Şubat 2018 zirveleri) ve 1.33 dolar (ayı .618 Fib & 50 günlük MA) dirençleri geliyor.

Diğer yandan ise ilk destek 0.9 dolar seviyesinde. Bunun altında ise 0.8282 dolar, 0.75 dolar (.786 Fib) ve 0.69 dolar (200 günlük MA) destekler bulunuyor.

RSI ise orta çizgiye dönerken bu da piyasadaki kararsızlığa işaret ediyor. XRP’nin 1 dolar seviyesini geri alabilmesi ve üzerinde kalabilmesi için RSI’ın da 50 seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor ki bu da piyasadaki boğa momentumuna işaret edecek.

XRP/USD önemli destek ve direnç seviyeleri

  • Destek seviyeleri: 0.9 dolar, 0.8282 dolar, 0.75 dolar.
  • Direnç seviyeleri: 1.05 dolar, 1.12 dolar, 1.25 dolar.

Ripple’ın SEC karşısındaki zaferi

Bu arada Ripple fiyatındaki son yükseliş, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilgili gelişme üzerine yaşanıyor. Ripple, SEC’in şirketin yasal kayıtlarına erişmesini engellemeyi başardı. SEC, Ripple’ın şirket kayıtlarına erişim izni istiyordu. Yargıç, SEC’in söz konusu belgelere erişim istediği geri çevirirken, Ripple’ın SEC karşısında mini bir zafer daha kazandığı belirtiliyor.

“koinmedya_biswap”

Kaynak

Lütfen Bkz: Ripple gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Ripple yükselir mi?

Ripple 2017 boğa koşusunun en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alıyordu. Kripto devriminin kabul görmesinde kritik role sahip. 2021’de beklenen bir sonraki çılgın altcoin sezonunda, hiç kuşkusuz gözler XRP’de olacak. Ripple 2021’de kaç olur? Tıklayın

Güncel XRP fiyatı için tıklayınız

İlgili: Uzmanların Ripple beklentileri: Kısa, orta, uzun vadeli olarak XRP ne olur?

 

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı Bitcoin’den faydalandı TAKİP ET

Coinajans.com

İşlem hacmi verilerinde Ripple Ethereum’u geride bıraktı

Coin Ajans

OKEx borsasından Binance borsası için ağır hakaret: ‘Utanmaz’ TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası