CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı kritik kırılma noktasında! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Ripple (XRP) fiyatında hacim azalırken; boğalar kararsız görünüyor. Teknik göstergeler ise, yakın vadede bu kritik seviyeye işaret ediyor. Şimdi XRPUSD paritesi için önemli destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

XRP fiyatı, son analizimizdeki yükseliş parabolünün (sarı ile işaretlenen bölge) altına düştü. Toparlanma hala mümkün olsa da, mevcut fiyat hareketi XRP’nin 0,85 dolara doğru gerçekleşebilecek olası bir düşüşten önceki son savunma hattı olarak hareket eden 1 dolarlık destekte olduğunu gösteriyor. Burada dikkat edilmesi gereken kilit direnç seviyesi ise 1,2 dolar civarında yer alıyor.

XRPUSD için önemli destek/direnç seviyeleri ve teknik göstergeler

  • En önemli destek seviyeleri: 1$, 085$
  • En önemli direnç seviyesi: 1,2$
Güncel Ripple - XRP coin teknik analizi, destek ve dirençleri
  • Hacim: Hacim durgun ve yakın vadede bir ralli olasılığı zayıf görünüyor. Üstelik son üç günlük hacim, kırmızı bir çizgiyle kapanış yaptı.
  • RSI: Günlük zaman diliminde RSI göstergesi düşüyor. Bu da yakın vadeli trendin düşüş eğilimi gösterdiğini doğruluyor.
  • MACD: MACD üzerindeki histogram, negatif yönde hareket ederken; hareketli ortalamalar düşüş eğilimini tamamladı.

Bu boğaları sevindiren bir sinyal değil; çünkü piyasa hakimiyetinin ayıların kontrolünde olduğunu ve nihayetinde paritenin, 0,85 dolar gibi daha düşük destek seviyelerini test edebileceğini gösteriyor.

Ripple Ripple teknik analizi: XRP fiyatı kritik kırılma noktasında!

Boğalar, 1 dolarda tutunmaya devam ederse; fiyatın toparlanabileceği yönünde bir argüman yapılabilir. Öte yandan, bu seviyenin altında gerçekleşecek olası bir kırılma, aşağı yönlü büyük bir düzeltmeyle sonuçlanabilir. Böyle bir durumda, fiyat 0,85 dolara kadar düşebilir

Bununla birlikte indikatörler, durumun böyle olabileceğine dair bazı erken uyarı sinyalleri verse de şu an için, böyle bir durum söz konusu değil.

ilgili: En güncel Ripple fiyat tahminleri 2021-2025

Kısa vadeli XRP fiyat tahmini

Mevcut fiyat hareketi göz önüne alındığında, XRP’nin yakın zamanda 1.2 dolarlık kilit direnci yeniden test etme ihtimali zayıf görünüyor. Bu nedenle, hacim ve momentum eksikliğine bağlı olarak, fiyatın yakın vadede 1 dolar civarında kalması daha olası.

Sonuç olarak; yukarıda belirttiğimizi gibi, yatırımcıların XRP’yi daha düşük seviyelere itecek potansiyel bir destek kırılmasına karşı hazırlıklı olması gerekebilir.

Kaynak 

Ripple XRP ile ilgili sık sorulan sorular


2021 Ripple yorum

2021 Ripple yorumları son derece olumlu. Yaklaşık 3 yıllık konsolidasyon sürecinden sonra, bir kaç kez Ripple önemli yükselişlere imza attı.
Nitekim XRP grafiği uzun vadeli sert döngülerin grafiğidir. Sonu gelmeyecekmiş gibi süren düşüş döngülerinden sonra durmayacakmış gibi gelen yükselişler olur. Güncel Ripple yorumları için Tıklayın.

Ripple fiyatını yakından takip edenler de bileceklerdir ki XRP, son zamanlarda en çok 1 dolar ve civarında hareket eden bir varlık. Bu yüzden kalıcı yükselişten bahsedebilmemiz için fiyatın bu seviyenin üzerinde kalması gerekiyor. Bu seviye üzerinde konsolide olacak fiyat, daha yukarılara tırmanmak için de kendine yol bulmuş olacak.


Ripple yükselir mi?

Ripple 2017 boğa koşusunun en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alıyordu. Kripto devriminin kabul görmesinde kritik role sahip. 2021’de beklenen bir sonraki çılgın altcoin sezonunda, hiç kuşkusuz gözler XRP’de olacak. Ripple 2021’de kaç olur? Tıklayın.


Ripple 2 dolar olur mu?

Ripple fiyatı Mayıs ayı içinde 2 dolara yaklaştı. Boğaların gelişi ile 2 dolar hedefi son derece düşük bir hedef olarak kalabilir. Asıl sorulması gereken soru: XRP 10 dolar olur mu? Detaylı XRP fiyat tahminleri için tıklayın.

Güncel XRP fiyatı için tıklayınız

İlgili: Uzmanların Ripple beklentileri: Kısa, orta, uzun vadeli olarak XRP ne olur?

 

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı 1 doları koruyabilecek mi? TAKİP ET

Coinajans.com

SEC-Ripple davasını yerinden oynatabilecek önemli gelişme TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple yüzde 35 ilave düşüşe hazırlanıyor olabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası