CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple teknik analizi: XRP fiyatına destekten iyi haber TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
“koinmedya_holdex_finance”

Ripple (XRP) analizi iyimser bir tablo çiziyor. En başlıca sebebi ise kripto paranın son dalgalanmadan sonra önemli bir seviyede destek bulması. XRP/USD paritesi yeni bir yükseliş girişiminde bulunabilir.

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

Ripple fiyat analizi bugün iyimser bir görüntü veriyor. Grafikte dün yaşanan başarısız ilerleme girişiminden sonra XRP fiyatı için 1.05 dolar civarında destek ortaya çıktı. Sonuç olarak analistler, önümüzdeki 24 saatte XRP/USD paritesinde momentumun artmasını bekliyor. Bununla da 1.20 dolar direnç çizgisine dönme girişimi yapacak.

Kısa vadeli Ripple fiyat tahmini

XRP/USD paritesi şu an 1.05 dolar ve 1.07 dolar aralığında işlem görüyor. Bu da son 24 saatte çok az volatilite olduğu anlamına geliyor. Ripple’ın günlük işlem hacmi yüzde 1.173 oranında düştü ve 3 milyar dolar civarında. Toplam piyasa değeri ise yüzde 2.31 oranında düştü ve 49 milyar dolarda. XRP, piyasa sıralamasında 6. yeri tutuyor.

Ripple fiyatı 4 saat grafiğinde bir kez daha ralli yapma girişiminde bulundu ancak başarılı olamadı. Sonuçta kripto para 1.07 dolar ve 1.05 dolar desteklerini yeniden test etti.

İlgili – Eğer bu iddialar doğruysa, Ripple XRP yatırımcıları yaşadı!

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı ne olur?

XRP/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

Ripple fiyatı önceki hafta kararsız davrandı. 6 Eylül’de 1.40 dolara kadar kademeli olarak yükselişten sonra, devamında gelen 24 saatte hızlı bir düşüş yaşandı.

Ripple yüzde 30’dan fazla düşerek 1.05 dolar başlıca destek bölgesine geldi. Bu desteğin altına kısa bir sarkma olsa da kısa sürede üzerinde destek buldu. Ripple fiyatı pazartesi günü yaşanan hızlı yükselişten sonra haftanın ortasında konsolide oldu.

Önümüzdeki 24 saat için analistler yeni bir yükseliş bekliyor. Ya da en azından desteğin üzerinde konsolide olacak. Yeter ki ek bir düşüş yaşanmasın.

Ripple analizi sonuç

Önümüzdeki 24 saat için Ripple teknik analizi boğa. Çünkü gece yaşanan hareketlilikte 1.05 dolarda destek bulundu. Öncesinde ise orta halli bir ralli fiyatı 1.10 dolara çıkarmıştı. Sonuç olarak XRP/USD’nin yakın zamanda yükselerek 1.20 dolar direncini hedef alması beklenebilir.

Kaynak

XRP 1 doların altına düşer mi? (13 Eylül analizi)

Ripple (XRP) fiyatı kritik bir destek bölgelerini kırdı. XRP kritik bir destek seviyesinde. Bu seviyeden sonra ise psikolojik 1 dolar bölgesi var.

Büyük bir artışın ardından, Ripple teknik analizi XRP fiyatının ABD Doları karşısında 1,40 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaştığını gösteriyor. XRP/USD paritesi 1.414 dolar yakınlarında zirve yaptı; ancak sonrasında büyük bir düşüş hareketi başladı. XRP fiyatında 1.30 dolar ve 1.25 dolar destek seviyelerinin altında bir kırılma oldu. Düşüş bölgesine geçmek için kilit 1,20 dolarlık desteği ve 55 MA (4 Saat) dahi kırdı. Son olarak, 1,00 dolar seviyesinin altında bir artış oldu ve fiyat 0,9700 dolar gibi düşük bir seviyede işlem gördü.

Ripple düştüğü yerden biraz toparlandı ve 1,05 dolar direnç seviyesi üzerine çıkmayı başardı. XRP, 1.414 dolardan 0.9700 dolara düşüş hareketinin Fib: %23,6 seviyesinin üzerinde düzeltildi. Bununla birlikte, fiyat 1,15 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor gibi görünüyor. İlk büyük direnç 1.158 dolar seviyesine yakın. Ana direnç şu anda 1.20 dolar ve 55 MA (4 saat) yakınında oluşuyor. 1,414 dolardan 0,9700 dolara aşağı yönlü hareketin Fib: %50 seviyesi de bu bölgede.

Ripple fiyatında, 1,20 doların üzerinde bir kapanış, daha fazla yükselişi tetikleyebilir. Bir sonraki büyük direnç 1,25 dolar seviyesine yakın. Daha fazla yükselme fiyatı 1,35 dolar seviyesine doğru yönlendirecektir. Ripple’da aşağı yönde, ilk destek 1,05 dolar seviyesine yakın. XRP/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 1,05 dolar civarında destekle şekillenen önemli bir yükseliş trendi çizgisi de var. Daha fazla kayıp, fiyatı 0.9500 dolar seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ripple teknik analizi
XRP/USD 4 Saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Ripple 4 saatlik grafiği fiyatın 1,20 ve 55 MA (4 Saat) altında işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyat 1.20 dolar üzerinde bir kapanış yapamazsa düşmeye devam edebilir. MACD göstergesi düşüş yönde ivme kazanıyor. RSI göstergesi de 50 seviyesinin altında.

İlgili: Uzmanların Ripple yorumları XRP 1 dolara düşer mi?

Kaynak

Canlı Ripple grafiği – XRP dolar ve Türk Lirası

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: SEC’le savaş XRP fiyatını batırır mı? TAKİP ET

Coinajans.com

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple mahkemede SEC karşısında bir zafer daha kazandı! Mahkeme sonucunu etkiler mi? TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası