CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple ve büyük borsalar arasında dikkat çeken XRP hareketliliği TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
“koinmedya_mxc”

Finans ve teknoloji şirketi Ripple ile Binance ve birkaç büyük kripto para ticareti platformu arasında 282 milyon adet XRP gibi büyük bir coin hareketliliği yaşandı. Bu transfelerin bazıları Ripple’den başlarken, bazıları da şirketin cüzdanlarına geri dönüş yaptı.


Ripple ve büyük platformlar arasında 282 milyon XRP hareketliliği

Kripto para hareketliliğini izleyen platform Whale Alert, son 24 saat zarfında birden fazla yüklü XRP içeren transferlerle ilgili tweetler paylaştı.

Ripple ve birkaç büyük kripto borsanın toplamda 282 milyon adet XRP’lik transferler gerçekleştirdiği görülüyor.

Whale Alert’in paylaştığı verilere göre, Ripple iki işlemde toplam 127.6 milyon XRP (107,394,714 dolar ediyor) transfer etti.

15 milyon XRP ise cüzdan RL92-MN’den RL43-EE’e gönderildi. 112,564,445 XRP ise Ripple cüzdanından RL18-VN’e gitti. Bahsettiğimiz son cüzdan, genellikle XRP’nin diğer platformlara dağıtımında kullanılıyor. Daha çok kripto borsalarına, BitGo muhafaza cüzdanına gönderiliyor ki bu son cüzdanı ise kısa süre önce Galaxy Digital’den Mike Novogratz almıştı.

“koinmedya_biswap”

Ripple ve büyük platformlar arasında 282 milyon XRP hareketliliği

Kaynak: Twitter

Bu sefer bazı kripto para borsaları da bu yüklü miktarda XRP transferi işinde yer aldılar. Bybit, Binance ve Bistamp’in yaptığı transferler dikkat çekiyor. Binance 3 transferde görülüyor.

Bybit, Binance’e 82,938,295 XRP gönderdi. Ripple ise Binance’e 24 milyon XRP transferi yaptı. Sonra bunların tamamı Bitstamp’e gitti ki en sonunda da Ripple’e geri dönüş yaptı.

İlgili – Ripple teknik analizi: XRP fiyatı Bitcoin’den faydalandı

“koinmedya_biswap”

Ripple, Huobi’ye olan günlük XRP transferlerini düşürdü

Bu arada blockchain sektörünün öncü şirketlerinden Ripple, Çin’in kripto devi Huobi’ye günlük XRP transferini 3,358,000 coine kadar düşürdü. Ripple, 13 Haziran’dan bu yana kripto borsasına bu kadar günlük XRP transferi yapıyor.

Bundan önceki hafta ise Ripple’dan Huobi’ye günlük XRP transferi 5,275,250 adet olarak gerçekleşiyordu. Ripple’dan her gün Huobi’ye yapılan transferler birkaç aydır böyle devam ediyordu.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı Bitcoin’den faydalandı TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple destekli Flare Network’ten sürpriz entegrasyon! TAKİP ET

Coinajans.com

Korkutan Ripple XRP fiyat tahmini – 0.07 dolara düşüş mümkün mü?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası